Simple: klasyka z temperamentem

2 Komentarze
5 Zdjęć
Poniedziałek, 30-01-2012

Lidia Kalita konsekwentnie i słusznie na piedestale damskiej garderoby stawia sukienkę, którą obsadza w centrum nowej kolekcji Simple Creative Products.

Dużą rolę w wiosenno-letniej propozycji odegra jedwab w mocnych, soczystych kolorach. Simple ubierze kobiety w purpurę, zieleń limonki, wyrazisty turkus. Nie zabraknie kwiatowych motywów, które pojawiają się w duecie ze skórą. Wiosenny romantyzm i urok miesza się tym samym z rockową zadziornością.

Obok sukienki, Kalita sporo uwagi poświęca torebce: od małej, wieczorowej, zawieszonej na ozdobnych, metalowych kółkach, po duże, sztywne torby, które sprostają najbardziej zabieganej codzienności. Do tego sandały na wysokich, drewnianych koturnach lub fluorescencyjne płaskie klapki.

Twarzą najnowszej kolekcji została zajmująca czołowe pozycje w rankingach światowego modelingu - Monika JAC Jagaciak. Autorem zdjęć jest Marcin Tyszka.

http://www.simple-cp.com/

AW

  • Pn., 30-01-2012 oOo
    No i niestety... Wystrzelała się z pomysłów. Nic specjalnego.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pn., 30-01-2012 Gyfdsd
    Simple jest beznadziejny, w kazdym salonie wisza stare kolekcje pomieszane z nowymi, ciagle dokaldaja nowe rzeczy do tych nie sprzedanych, straszne.
    Odpowiedz Zgłoś