Sexy akt na walentynki

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 02-02-2010

Sexy akt na walentynki

Prawie każda kobieta chciałaby choć raz zostać bohaterką seksownej, ale artystycznej sesji zdjęciowej, lecz nie każda ma odwagę, by się do tego przyznać. To może być idealny pomysł na prezent walentynkowy.

Wszystkim panom, którzy podejrzewają że ich ukochane miałyby ochotę na taką profesjonalną sesję fotograficzną polecamy prezent Sexy Akt. Dla profesjonalnego fotografa modelka jest nie tylko obiektem do fotografowania, lecz muzą, która inspiruje do stworzenia wyjątkowego dzieła sztuki. W trakcie sesji z wyczuciem i taktem wydobyte zostaną delikatność oraz subtelność kobiecego ciała.

Obdarowana osoba otrzymuje płytę CD z 20-25 profesjonalnymi zdjęciami zrobionymi przez fotografa oraz poddanymi obróbce. Modelka ma zapewnioną również fryzurę i profesjonalny makijaż.

Czas trwania: ok. 2h
Miejsce realizacji:  Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław

Cena: 719 zł
Kupisz w sklepie internetowym SurpriseMe.

AWP

 • Wt., 02-02-2010 gość
  ciekawie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-02-2010 zahari
  Jasne 2 godziny. Co to może być za fryzura i makijaż, jak całość trwa tylko 2 godziny? (Jak ja sobie robiłam portfolio to całość zajęła ponad 5 godzin)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-02-2010 gość
  Wszystko fajnie, tylko trzeba się umówić minimum 3 tygodnie przed planowanym terminem sesji, więc w tym przypadku Walentynki odpadają...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-02-2010 acvb
  A ja tam bym nie chciał, żeby ktoś oglądał moją kobietę nago...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-02-2010 gość
  extra! chcialabym:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 03-02-2010 gość
  zahari (Wtorek, 02-02-2010) napisał:  Jasne 2 godziny. Co to może być za fryzura i makijaż, jak całość trwa tylko 2 godziny? (Jak ja sobie robiłam portfolio to całość zajęła ponad 5 godzin)


  po 5 godzinach to z makijazu ci pewnie nic nie zostalo i z fryzury? ja bym wiecej niz 2 godziny przed obiektywem nie wytrzymala, jeszcze bez ubrania to w ogole :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 03-02-2010 gość
  Ta...KAzdy facet marzy o tym,aby jego kobieta rozebrala sie przed panem fotografem..heheheheh!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 03-02-2010 gość
  acvb (Wtorek, 02-02-2010) napisał:  A ja tam bym nie chciał, żeby ktoś oglądał moją kobietę nago...


  a to, co ty byś chciał, na szczęście się nie liczy :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-02-2010 gość
  żarty.
  2 godziny to jak się idzie do "zakładu" zrobić zdjęcia do dowodu czy paszportu, tym bardziej panience co nie umie pozować i trzęsie łydkami na widok lamp błyskających jej po oczach, fotografa i wizazystki ... bujda i naciąganie.
  I jaki dresik pozwoli swojej blondi gwieździe pozować nago jakiemuś innemu samcowi ? Tym bardziej "artystycznie" które nie mają dużo wspólnego ze stylistyką CKM i plastikowymi lalami ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-02-2010 gość
  gość (Czwartek, 04-02-2010) napisał:  żarty.2 godziny to jak się idzie do "zakładu" zrobić zdjęcia do dowodu czy paszportu, tym bardziej panience co nie umie pozować i trzęsie łydkami na widok lamp błyskających jej po oczach, fotografa i wizazystki ... bujda i naciąganie.I jaki dresik pozwoli swojej blondi gwieździe pozować nago jakiemuś innemu samcowi ? Tym bardziej "artystycznie" które nie mają dużo wspólnego ze stylistyką CKM i plastikowymi lalami ?


  to ciekawe gdzie ty robisz zdjecia do paszportu;) ja bym poszła na taką sesję i całkiem by mi odpowiadało to, że trwa 2h, a nie cały dzień. po kilku godzinach miałabym dosyć.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2