Seat Exeo

7 Komentarzy
6 Zdjęć
Wtorek, 07-07-2009

Seat Exeo

Exeo to propozycja dla kierowców lubiących dynamiczną i sportową jazdę, poszukujących samochodu w segmencie D.

To także pojazd dla dotychczasowych klientów marki Seat, przesiadających się z aut niższego segmentu. Exeo to również interesująca alternatywa dla ceniących jakość użytkowników samochodów służbowych, którzy lubią czerpać przyjemność z jazdy, ale w trosce o koszty zwracają uwagę na niewielkie zużycie paliwa i niską emisję spalin.

Nabywcy mają do wyboru trzy silniki benzynowe – 1.6 102 KM, 1.8 150 KM i 2.0 TSI 200 KM – oraz dwa diesle o pojemności 2 litrów i mocy 140 lub 170 KM. Obydwie jednostki wysokoprężne są wyposażone w filtr cząstek stałych (DPF) oraz po raz pierwszy w układ zasilania common rail. Wszystkie silniki współpracują z sześciobiegowymi przekładniami manualnymi i spełniają wymagania normy EU5 dotyczącej poziomu emisji spalin, która zacznie obowiązywać w 2011 roku.

Seat Exeo dostępny jest w trzech wersjach wyposażenia – Reference, Style i Sport i oferowany jest aż w 14 kolorach nadwozia i sześciu poziomach wykończenia wnętrza.

Wraz z wprowadzeniem na polskim rynek nowej sportowej limuzyny Seat Exeo firma Iberia Motor Company S.A. rozpoczyna współpracę z programem Miles & More, którego organizatorem jest Lufthansa. Za zakup Exeo można dostać aż do 10 000 mil!

Ceny: od 76 990 zł do 96 990 zł, plus ewentualne opcje

www.seat.pl

Seat Exeo

Seat Exeo

Seat Exeo

Seat Exeo

Seat Exeo

MWW

 • Wt., 07-07-2009 gość
  upodabnia się coraz bardziej do Skody; nigdy nie byłem fanem unifikacji, ale widać kryzys wymusza cięcie kosztów produkcji i stąd wykorzystanie tych samych komponentów w różnych dotąd autach spod VW.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-07-2009 gość
  Obrzydliwy, zerżnięty z Audi A4, tak samo skoda superb jest podobna do Bentleya Flying Spur ale nigdy Bentleyem nie bedzie, nie kupilbym tych aut
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-07-2009 gość
  gość (Wtorek, 07-07-2009) napisał:  upodabnia się coraz bardziej do Skody; nigdy nie byłem fanem unifikacji, ale widać kryzys wymusza cięcie kosztów produkcji i stąd wykorzystanie tych samych komponentów w różnych dotąd autach spod VW.  A gdzie ty tu "znafco" skode widzisz??? Seat EXEO to przerobione audi A4 poprzedniej generacji. Cała linia oraz środek sa niemal identyczne - poniżej link do A4 i EXEO.

  http://blog.autoaukcje.pl/wp-co… ;

  http://www.niot.net/niot_570/AU…


  Oni nawet się z tym nie kryją i jest to odświezony kotlet sprzed kilku lat.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-07-2009 gość
  No nie! Ludzie Seat to nie jest samochód luksusowy! Co on tu robi ? Mogła by być lepsza selekcja tak jak na tlux. Tam są tylko samochody na prawdę luksusowe. A tu zwykłe hiszpańskie Audi....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-07-2009 Prawie Jak Gość
  gość (Środa, 08-07-2009) napisał:  No nie! Ludzie Seat to nie jest samochód luksusowy! Co on tu robi ? Mogła by być lepsza selekcja tak jak na tlux. Tam są tylko samochody na prawdę luksusowe. A tu zwykłe hiszpańskie Audi....


  chciałbyś takie zwykłe hiszpańskie Audi, ale pomarzyć tylko sobie możesz....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-07-2009 kitty_love
  gość (Środa, 08-07-2009) napisał:  No nie! Ludzie Seat to nie jest samochód luksusowy! Co on tu robi ? Mogła by być lepsza selekcja tak jak na tlux. Tam są tylko samochody na prawdę luksusowe. A tu zwykłe hiszpańskie Audi....  Na stronie głównej tluxa jest taki piękny błyszczący kabriolet - ktoś wie, co to jest? Bo w katalogu nie mogę go znaleźć. Może mój narzeczony kupi mi kiedyś takie cudeńko :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-07-2009 gość
  jest to odświezony kotlet sprzed kilku lat.
  [/cytat]

  To prawda, ale na dobrej patelni.

  Technologia nie jest zbyt nowa, ale sprawdzona, więc jeśli Hiszpanie czegoś nie skopali to Exeo powinien być trwały i raczej niezawodny. Problem w tym, że wersji podstawowej do luksusu daleko (Superb to przy tym wypas), a kiedy dodać choćby skórę, biksenony, podgrzewanie i regulację foteli cena przestanie być już taka atrakcyjna...
  Odpowiedz Zgłoś