Sarah Jessica Parker dla Halston

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 18-01-2010

Sarah Jessica Parker dla Halston

Ungaro zatrudnił Linday Lohan, Halston stawia na jeszcze popularniejsze nazwisko i do współpracy zaprasza Sarah Jessicę Parker.

Filmowa Carrie Bradshaw od lat uchodzi za ikonę stylu. Plotki, jakoby aktorka miała pracować dla domu Halston, nie cichną od momentu kiedy okazało się, że spora część ubrań głównej bohaterki drugiej części filmu „Seks w wielkim mieście” ma metkę amerykańskiej marki. Nie jest jeszcze dokładnie sprecyzowane stanowisko, które Parker ma objąć, ale często mówi się o pozycji dyrektora kreatywnego.

Pomysł spotkał się z dość krytycznym przyjęciem w świecie mody, ale z całą pewnością wyniesie Halston na piedestał. Ubrania i dodatki, które pojawiają się w kultowej produkcji właściwie skazane są na sukces.

Sarah Jessica Parker nie po raz pierwszy wystąpi w roli projektantki. Kilka lat temu aktorka stworzyła własną markę Bitten, regularnie na rynku pojawiają się również perfumy sygnowane jej nazwiskiem.

Agencja Forum

AW

 • Pn., 18-01-2010 gość
  marka Bitten była tanią tragedią ;p
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-01-2010 gość
  marka Bitten była tanią tragedią ;p


  zgadzam sie a perfumy pachna mydlem!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-01-2010 gość
  Halston to kultowa marka, moja ulubiona. Obawiam sie, ze po produkcji "SExu.." stanie sie bardziej masowa i sprzyjajaca popularnym, niezbyt wyszukanym gustom nowobogackich :(
  Odpowiedz Zgłoś