Samsung Soul

32 Komentarze
2 Zdjęcia
Środa, 20-02-2008

Samsung Soul Samsung zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży telefonu o nazwie Soul – najnowszego flagowego produktu firmy Samsung w roku 2008.

Soul ma kontynuować sukces poprzednich telefonów z serii Ultra Edition, takich jak D900 i U700 oraz umacniać silną pozycję firmy w kategorii luksusowych telefonów komórkowych.

Mający zaledwie 12,9 mm grubości telefon wyposażony został w profesjonalne funkcje fotograficzne, w tym w aparat o rozdzielczości 5 megapikseli z diodą Power LED, funkcję rozpoznawania twarzy, stabilizator obrazu oraz system WDR (Wide Dynamic Range), gwarantujący wykonywanie zdjęć o doskonałej jakości.

Telefon obsługuje standard HSDPA o prędkości 7,2 Mbps, umożliwiający szybkie przeglądanie stron internetowych i pobieranie plików. Ma też rozszerzone funkcje muzyczne, takie jak nawigacja po bibliotece muzycznej, cyfrowy wzmacniacz oparty na technologii ICEpower firmy Bang & Olufsen oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Dzięki Magic Touch, opartej na technologii DaCP, wskaźniki nawigacyjne na klawiaturze telefonu zmieniają swoje funkcje w zależności od preferencji użytkownika. Na przykład, podczas korzystania z trybu muzycznego na wskaźnikach nawigacyjnych zostaną wyświetlone ikony odpowiadające temu trybowi, a podczas korzystania z trybu aparatu, pojawią się inne - takie, jak ikona zoomu czy ikona regulacji jasności.

W Europie telefon będzie dostępny w sprzedaży od kwietnia.

Cena nie jest jeszcze znana, ale należy się spodziewać około 1 000 euro

www.samsung.com

Samsung Soul

MWW

  • Sob., 25-10-2008 gość
    Ten telefon jest okropny...moja kolezanka go ma i ja nie jestem niz zachwycona...nie wiem co ludzie w nim widzą. Ja nie przepadam za Samsungami ale sama zainwestowałam w Samsunga Omnie 990i i jest bardzo zadowolona. nie miałam do tąd lepszego telefonu!!! Polecam...:)))
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pn., 27-10-2008 gość
    Cena nie 1000 euro tylko około 1000 zł:P Dla dokładności cena w zależności od punktu sprzedaży waha sie od 960 do 1450 zł.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4