Samsung oraz Bang & Olufsen prezentują nowy muzyczny telefon Serenata

15 Komentarzy
2 Zdjęcia
Sobota, 06-10-2007

Samsung oraz Bang & Olufsen prezentują nowy muzyczny telefon Serenata Serenata to innowacyjne podejście do koncepcji osobistego odtwarzacza muzycznego. Wykorzystanie osiągnięć firmy Samsung w dziedzinie telefonii komórkowej sprawia, że Serenata w niepowtarzalny sposób łączy funkcje muzyczne i telefoniczne.

Użyteczność telefonu Serenata jako urządzenia multimedialnego polega na zastosowaniu technologii High Speed Downlink Packet Access (HSDPA). Telefon wyposażono w dysk twardy o pojemności 4 gigabajtów. Zastosowanie stereofonicznych głośników hi-fi i specjalnego głośnika basowego zapewnia wysoką jakość dźwięku. Funkcja PureMusic umożliwia odtwarzanie muzyki niezależnie od nadchodzących połączeń i wiadomości.

Obsługa telefonu jest intuicyjna. Kółko nawigacyjne służy do łatwego sterowania funkcjami muzycznymi. Kolejnym ułatwieniem jest zmiana koloru ekranu, który jest niebieski w trybie telefonicznym, a czerwony w trybie muzycznym. Zastosowanie opracowanego przez firmę Samsung dużego, kolorowego wyświetlacza LCD, o przekątnej 2,4 cala, umożliwia wyświetlanie okładek płyt.

Współpraca pomiędzy Bang & Olufsen oraz Louis Vuitton zaowocowała powstaniem skórzanego etui dla telefonu Serenata. Etui wykonane jest z e skóry Nomade, używanej do produkcji walizek, toreb, butów i akcesoriów.

Telefon Serenata współpracuje z zestawem słuchawkowym Bluetooth, również zaprojektowanym we współpracy z Bang&Olufsen. Odbiór rozmowy następuje poprzez przesunięcie klapki zestawu.
Zestaw Bluetooth dostępny jest w sprzedaży w Polsce w wybranych sklepach sieci Media Markt oraz internetowym sklepie Samsung: www.sklep.samsungmobile.pl

Sugerowana cena: 249 zł

Telefon Serenata w skórzanym etui trafi do wybranych salonów sprzedaży Bang & Olufsen, a także wybranych sklepów Louis Vuitton w listopadzie 2007 roku

Cena tego modelu zostanie podana tuż przed jego premierą. Należy się jednak spodziewać, że będzie zbliżona do ceny poprzedniego modelu powstałego w współpracy Samsung i Bang&Olufsen. Wynosiła ona 1 000 euro, czyli około 3 700 zł

Samsung oraz Bang & Olufsen prezentują nowy muzyczny telefon Serenata

MWW

 • Sob., 06-10-2007 MagiaKobiet_pl
  Miałam niedawno telefon Samsunga, ale był tak nieporęczny i mało użyteczny że zmieniłam go na Nokie i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej też korzystałam z Nokii ale mnie coś podkusiło na Samsunga. Od tej pory nie ufam tej marce.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-10-2007 gość  szkoda ze ty cierpisz z braku mozgu :P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-10-2007 sqra
  Kurczę...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-10-2007 fuckin-lover69
  skoro muzyczny to czemu nie. ale wolę jednak mieć muzykę oraz komórkę osobno.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-10-2007 gość
  sliczny telefon, do tego fajnie,ze wysoko jakosciowo odtwarza pliki muzyczne. Co do firmy Samsung to nie wyobrazam sobie miec telefonu innej niz ta marki.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-10-2007 nicole8899
  świetny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-10-2007 gość
  świetny, zresztą prawie wszystkie projekty Bang & Olufsen są genialne:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-10-2007 gość

  tak sie składa ze prowadze serwis telefonów komorkowych od 5 lat i moge smiało powiedziec ,ze samsungi to jedne z najmniej psujacych sie telefonów.
  nokia wypada blado przy samsungu....
  wiem bo nacodzien mam z tym doczynienia
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-10-2007 kaida
  a co powiecie o samsungu F300 ? troche smieszny :P z jednej strony jak stary telefon, a z drugiej jak mp3 player.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-10-2007 Sophia_
  fajnt ; DDDD i ładny ;]
  Odpowiedz Zgłoś
1 2