Rowery Audi Duo

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Piątek, 15-04-2011

Rowery Audi Duo

Dla wszystkich, którzy uwielbiają cztery kółka, mamy propozycję, by latem przesiedli się na dwa i to nie byle jakie - bo prosto od marki Audi.

Niemiecki gigant motoryzacyjny postanowił połączyć siły i wspólnie z firmą Renovo Hardwood Bicycles stworzyć modele rowerów, które będą łączyć ekologię z najwyższą jakością i luksusem. To, co stanowi o największym ich atucie, to lekka rama wykonana z wytrzymałego i bardzo twardego drewna. Jazda jest bardziej gładka i komfortowa, ponieważ tego typu materiał absorbuje większą ilość wstrząsów i wibracji. Każdy z rowerów ma na ramie logo Audi i pomalowany został w kolorach zgodny z paletą barw samochodów niemieckiej marki.

Do kupienia są trzy modele: podmiejski, sportowy i drogowy. Ceny to: $6 530 (ok. 19 500 zł) za Duo City, $7 350 (około 22 000 zł) za Duo Sport i $7 460 (około 22 400 zł) za Duo Road.

http://www.audi-collection.com/duo

Rowery Audi Duo

MB

 • Pt., 15-04-2011 gość
  Szpanerski pomysł z tą drewnianą rama . Tylko w czym ten rower jest bardziej ekologiczny od innych?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 15-04-2011 dominion
  Tu miałbym sporo do powiedzenia.

  To rowerek tylko dla miłośników AUDI i innych nieświadomych bogackich którym to akurat sylwetka rowerka sie spodoba.
  Ale do rowerków w tej cenie to te audi nie dorasta nawet do pięt.
  Przyszłością są bardzo lekkie i co najważniejsze bardzo SZTYWNE ramy z włukien węglowych, tzw "carbonowe". Nawet najlepsze aluminium odeszło już do lamusa ze względu na niską sztywność i wytrzymałość podczas przeciążeń. A jak ktoś chce, żeby rama tłumiła drgania to niech kupi z dobrymi amortyzatorami z tyłu i przodu.
  Cały ten opis audi jest dla laików. Skoro rama lekka to czemu nie podali wagi, tak samo reszta podzespołów to raczej jakieś no name, nie ma żadnych nazw. Nawet na stronie audi nie ma żadnych opisów i nazw częsci.

  Jak ktoś chce pooglądać dobre rowery to niech sobie wejdzie na stronkę firmy cannondale, trek, giant, merida, ridley, wilier, scott, felt, kona, lapierre, specialized i wiele, wiele innych.

  Aha, jeszcze jeden ważna sprawa. Ekologia.
  To nic innego jak kolejny marketingowy shit dla laików. Ta rama jest tak nafaszerowana róznymi chemikaliami, parenascie warstw lakieru nie ma nic wspólnego z ekologią. Ostatnio przypisywanie różnym produktom w róznych branżach jest bardzo modne. Lekko dociekliwi zauważą, że te produkty są mniej wydajne ale za to dużo droższe.
  Odpowiedz Zgłoś