Roibos Flashrepair Veld’s

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 20-10-2009

Roibos Flashrepair Veld’s

Roibos Flashrepair jest pierwszym na świecie produktem pielęgnacyjnym, zawierającym silny składnik antyoksydacyjny - polifenol aspalatin.

Jest to kremowy żel naprawiający i chroniący ściany komórkowe przed działaniem wolnych rodników i stresu oksydacyjnego, a także stymulujący syntezę kolagenu i wzmacniający mechanizmy obronne skóry. Efektem jego natychmiastowego działania jest rozjaśnienie, rozświetlenie i przywrócenie witalności skórze a także 24-godzinne nawilżenie, poprawa kolorytu i elastyczności oraz przywracanie właściwego owalu twarzy.

Głównym składnikiem preparatu jest afrykański Rooibos, czyli popularna ostatnio czerwona herbata, znana ze swoich właściwości antyrodnikowych. W składzie Roibos Flashrepair znalazł się także ekstrakt Imperata cylindrica (tzw. czerwonej trawy), będącej źródłem potasu.

Kosmetyk przeznaczony jest do porannej i wieczornej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, wszystkich rodzajów skóry, niezależnie od wieku (nawet od 15 roku życia).

Cena: 259 zł (flakon z pompką 30 ml)

Roibos Flashrepair dostępny jest w największych, ekskluzywnych aptekach na terenie całego kraju.

MWW

 • Wt., 20-10-2009 gość
  "nawet od 15 roku życia" - tak, zwłaszcza jeśli chodzi o wspomniany tu owal twarzy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-10-2009 gość
  Bardzo dobry produkt, fajnie nawilża i nadaje ładny koloryt cerze. Nawet dość wydajny. To co ważne - można go kupić taniej jeśli dobrze poszukać ;P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-10-2009 crAzy_
  I tak mi nic to nie mówi 'składnik antyoksydacyjny- polifenol aspalatin'. ;] Tak 15- latkom jest bardzo potrzebne przywrócenie właściwego owalu twarzy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-10-2009 gość
  uczula i pryszcze powstaja. Nie warty
  Odpowiedz Zgłoś