Resilience Lift Extreme Ultra Firming Mask Estee Lauder

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 08-05-2007

Resilience Lift Extreme Ultra Firming Mask Estee Lauder Z wiekiem skóra wytwarza mniej kolagenu i elastyny, równocześnie zmniejszają się rezerwy energii, a naturalne mechanizmy ochronne skóry słabną. Nie tylko zmniejsza się zdolność do zwalczania widocznych efektów codziennego wpływu niekorzystnych czynników, ale również spowalnia się tempo, w jakim regeneruje się skóra.

Estee Lauder wprowadza liftingującą maseczkę Resilience Lift Extreme Ultra Firming Mask. Jest ona produktem wspomagającym działanie kremów z serii Resilience Lift Extreme. Zwalcza wiotczenie i utratę jędrności skóry, przywraca elastyczność i energizuje skórę. Wszystko dzięki zawartości unikalnych składników. W efekcie, kontury twarzy stają się wyraźniejsze, a skóra wygląda na bardziej jędrną.

Kosmetyki z serii Resilience Lift Extreme są przebadane dermatologicznie i okulistycznie, nie powodują zatykania porów.

Maska Resilience Lift Extreme Ultra Firming Mask może być stosowania rano i wieczorem, dwa razy w tygodniu lub w miarę potrzeby. Po 10-15 minutach na skórze ciemnieje - wtedy można ją zmyć.

Cena 75 ml: 176 zł

Kupisz w autoryzowanych salonach sprzedaży Estee Lauder

AMG

 • Wt., 08-05-2007 gość
  Na pewno super...!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-05-2007 gość
  Wsiadam w auto i jadę do Sephory. Właśnie dostałam dobre zleconko. Kupię sobie za przyszły zarobek.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 10-02-2008 tessa_q
  Znacznie lepsze od Estee Lauder są francuskie kosmetyki Plante System Bio. Kremy przeciwzmarszczkowe do suchej skóry są bardzo skuteczne, skóra gładka, naprężona i młodsza i nie powodują żadnych absolutnie podrażnień!

  Plante System Bio składają się w 95 procentach z naturalnych składników i nie zawierają szkodliwych dla skóry parabenów, silikonów i fenyloksyetanolu. Przez co nie powodują żadnych podrażnień skóry, ani oczu, a przy innych miałam ciągle zaczerwienione. Szczególnie chwalę sobie emulsję przeciwzmarszczkową i krem nawilżająco-regenerujący. Ceny około 100 zł za każdy.
  Odpowiedz Zgłoś