pureDKNY

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 22-02-2010

pureDKNY

Najnowszy zapach Donny Karan- pureDKNY to minimalistyczna, zmysłowa kompozycja koncentrująca się wokół wanilii z Ugandy.

Pozostałe nuty to kwiat lotosu, róża bułgarska, jaśmin, frezja, orchidea, biała ambra i drzewo sandałowe. Zapach jest bardzo delikatny, zamknięty w pięknej buteleczce, z pewnością zyska popularność.

Jednak słynna projektantka nie traktuje tego produktu jedynie w kategoriach komercyjnych. Reklamując i sprzedając pureDKNY równocześnie ma na celu promowanie odpowiedzialnego, świadomego i pro-środowiskowego stylu życia. Pokazuje, że wspólnie, świadomie możemy zmienić świat na lepszy.

PureDKNY to produkt dla kobiet - nie tylko dla tych, które będą go używać, także dla tych, które odgrywają kluczową rolę w jego tworzeniu. Główny składnik zapachu, czyli wanilia kupowana jest rozmyślnie, za godziwą cenę, od kobiet prowadzących małe plantacje. Z kolei część z funduszy uzyskanych ze sprzedaży zapachu wesprze działalność organizacji humanitarnej CARE w Ugandzie, a w szczególności projekt pomocowy dla kobiet. Wiele Ugandyjek uzyska możliwość poprawienia własnego życia, bytu swoich rodzin oraz lokalnej społeczności.

Wyrazem nastawienia pro-środowiskowego jest falkon wykonany ze szkła podlegającego całkowitemu recyklingowi, opakowanie z papieru pochodzącego z certyfikowanych lasów oraz druk naniesiony ekologicznym tuszem.

Ceny:
30 ml EDP: 165 zł
50 ml EDP: 220 zł
100 ml EDP: 305 zł
Masło do ciała 200ml: 145 zł
Dezodorant 100ml: 135 zł

Do kupienia w perfumeriach na terenie całego kraju.

http://www.puredkny.com

MO

 • Pn., 22-02-2010 gość
  uwielbiam!! ślicznie pachną
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 22-02-2010 gość
  Jestem zaciekawiona... Fioletowe i zielone są super. Te też sprawdzę...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-04-2010 Olka.
  świetny zapach. nie ulatnia się po 1h.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 08-05-2010 gość
  Uwielbiam je są świetne ;):)
  Odpowiedz Zgłoś