Pułapka na osy Menu

Tagi: Menu, osy, ogród
45 Komentarzy
2 Zdjęcia
Sobota, 25-04-2009

Pułapka na osy Menu

Krążące nad stołem osy potrafią skutecznie uprzykrzyć miłe posiłki celebrowane na powietrzu, ale aby się ich pozbyć wystarczy mała, pomysłowa pułapka zaprojektowana przez duńskiego designera Pernille Vea.

Wykonano ją w głównej mierze z terakoty łączonej z gumą i stalą nierdzewną. W jej środku umieszcza się słodki wabik będący np. mieszaniną octu i cukru. Osy wchodzą do środka specjalnie ukształtowanym lejkiem, którego kształt jest tak skonstruowany, żeby uniemożliwić im wyjście.

Cena: 119 złotych, do kupienia w sklepie internetowym Fabryka Form.

Pułapka na osy Menu

MO

 • Niedz., 26-04-2009 as123
  "mordercy!w porownaniu do tych wspanialych owadow jestesmy zalosni."

  mów za siebie...skoro uważasz sie gorszy od osy to gratuluje i życzę dalszej ewolucji.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 26-04-2009 gość
  a co dalej jak juz wejdą i wyjśc nie beda mogły/??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 27-04-2009 gość
  o.p.r. (Sobota, 25-04-2009) napisał:  W piekarni w ktorej robie codziennie zakupy sa setki os,i nie bylo jeszcze przypadku ukaszenia,ani klijenta , ani pracownika.Nie trzeba panikowac ,machac lapkami,to napewno nie zaatakuja.Takie paniczne wymachiwanie lapkami

  bronia.  o.p.r. (Sobota, 25-04-2009) napisał:  W piekarni w ktorej robie codziennie zakupy sa setki os,i nie bylo jeszcze przypadku ukaszenia,ani klijenta , ani pracownika.Nie trzeba panikowac ,machac lapkami,to napewno nie zaatakuja.Takie paniczne wymachiwanie lapkami owady odbieraja jako atak,i tylko sie przed nim bronia.  Co Ty wiesz o osach?
  Latem pracowałam w piekarni w ciągu tych 2 miesięcy byłam 23 ugryziona bez powodu.Na chwile obecną wpadam w panike widząc osy:(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 27-04-2009 gość
  to przykre.. :( one też chcą żyć:(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 27-04-2009 gość
  o.p.r. (Sobota, 25-04-2009) napisał:  W piekarni w ktorej robie codziennie zakupy sa setki os,i nie bylo jeszcze przypadku ukaszenia,ani klijenta , ani pracownika.Nie trzeba panikowac ,machac lapkami,to napewno nie zaatakuja.Takie paniczne wymachiwanie lapkami owady odbieraja jako atak,i tylko sie przed nim bronia.


  ask Ty moszeż wiedzieć, ze nigdy nie było podobnego zdarzenia? ;/
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5