Pułapka na osy Menu

Tagi: Menu, osy, ogród
45 Komentarzy
2 Zdjęcia
Sobota, 25-04-2009

Pułapka na osy Menu

Krążące nad stołem osy potrafią skutecznie uprzykrzyć miłe posiłki celebrowane na powietrzu, ale aby się ich pozbyć wystarczy mała, pomysłowa pułapka zaprojektowana przez duńskiego designera Pernille Vea.

Wykonano ją w głównej mierze z terakoty łączonej z gumą i stalą nierdzewną. W jej środku umieszcza się słodki wabik będący np. mieszaniną octu i cukru. Osy wchodzą do środka specjalnie ukształtowanym lejkiem, którego kształt jest tak skonstruowany, żeby uniemożliwić im wyjście.

Cena: 119 złotych, do kupienia w sklepie internetowym Fabryka Form.

Pułapka na osy Menu

MO

 • Sob., 25-04-2009 o.p.r.
  gość (Sobota, 25-04-2009) napisał:  NO i dobrze!!! Ja bym jeszcze nabiła je na pal żeby odstraszyc inne!!! NIENAWIDZE TEGO!!!! Skutecznie psuja mi całe lato!!!!!

  Psycholog pietro wyzej:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-04-2009 gość
  Luksusowe narzędzie mordu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-04-2009 julia :)
  jak czytam wasze niektore komentarze to mysle sobie ze jestescie nienormani... sorry jak mozna pisac o mordowaniu os skoro skutacznie psuja nam pikniki grille ogniska itp. gryza, a w razie alergii mozna od ukaszenia umrzec :/ osy nie ale np. aborcja tak heeeh dziwny narod :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-04-2009 gość
  Super rozwiązane!
  Nie nawidze tych jebanych szkodników!
  A o.p.r ..wielka obrończyni się znalazła :/
  Żeby jeszcze tak coś na muchy i bąki było
  Byłabym happy ^^
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-04-2009 gość
  o.p.r. (Sobota, 25-04-2009) napisał:  W piekarni w ktorej robie codziennie zakupy sa setki os,i nie bylo jeszcze przypadku ukaszenia,ani klijenta , ani pracownika.Nie trzeba panikowac ,machac lapkami,to napewno nie zaatakuja.Takie paniczne wymachiwanie lapkami owady odbieraja jako atak,i tylko sie przed nim bronia.


  Nieprawda! Kiedyś oglądałam tv i jadłam kulki z czekolady, nawet jej nie zauważyłam, a ona mnie i tak ukąsiła żeby wziąć sobie tą kulkę, której i tak nie była w stanie jej unieść.. Niecierpię tych paskudnych owadów!! I pomyśl, że jeśli ktoś jest uczulony, może zabić człowieka !!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-04-2009 gość
  projektantantowie tez raz uniemozliwiono wyjscie .. no i wpadl na ten szalony pomysl. Jak kazdy wynalazek,odnalazek..ma swoja historie hahhahhahahha
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-04-2009 gość
  boże. biedne osy :/ my sobie jemy przy stole, a one tam powoli umierają. nienormalne. :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-04-2009 gość
  o.p.r weź daj se siana
  1 koment ok ale 7 od razu ....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-04-2009 gość
  gość (Sobota, 25-04-2009) napisał:  Luksusowe narzędzie mordu


  wielki obrońca przyrody sie znalazl'(
  tak lubisz te osy pszczoly i inne paskudztwo to sobie to trzymaj w domu i razem z nimi zamieszkaj
  wytepic to i bedzie spokuj moge byc morderca os z milo checiom
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-04-2009 gość
  o.p.r. (Sobota, 25-04-2009) napisał:  "Wykonano ją w głównej mierze z terakoty łączonej z gumą i stalą nierdzewną. W jej środku umieszcza się słodki wabik będący np. mieszaniną octu i cukru. Osy wchodzą do środka specjalnie ukształtowanym lejkiem, którego kształt jest tak skonstruowany, żeby uniemożliwić im wyjście."Potem zdezorientowane owady umieraja sobie w strasznych meczarniach przez dzien , moze dwa...zalezy od kategorii wagowej.A w tym czasie biesiadnicy zajadaja sie w najlepsze,i napieszczaja sie pieknem natury.


  smieszna/y jestes halo to osy durne owady ktore codziennie zabijaja ludzi hy?
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5