Przy kawie i przy kominku

9 Komentarzy
9 Zdjęć
Wtorek, 10-01-2012

Kominki Planika to połączenie współczesności, światowego wzornictwa i najnowocześniejszej technologii. Kolekcja Fires Coffe, żywy ogień wkomponowany w nowoczesny design, wprowadza wyjątkową atmosferę, stymuluje życiową energię i w zależności od potrzeb - pobudza lub relaksuje. Kominki wykorzystują biopaliwo Fanola®, czyli bezdymny ogień na bazie etanolu. To odnawialne źródło energii, które jest bezpieczne i przyjazne zarówno dla użytkowników jak i środowiska naturalnego.

Cena:
Fire Coffee – 5 940 zł
Coffee Fire Long – 7 480 zł
Kupisz w sklepie PlanikaFire.

MJ

 • Wt., 10-01-2012 Glitter
  Swietne, design +10, tym razem cos mi sie wreszcie podoba z Waszych propozycji. Od razu mam jeszcze kilka pomyslow na umiejscowienie takiej tuby ognia.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-01-2012 Gość1
  Te biokominki są naprawdę super. Ja osobiście mam z Planiki L-Shape i świetnie się sprawdza, w ogóle nie dymi i nie śmierdzi. Szczególnie fajny na domowych imprezach, wszyscy goście są zachwyceni i od razu go otaczają.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-01-2012 Gość
  Akurat mamy z żoną rocznicę ślubu za miesiąc, do tego jeszcze zaraz Walentynki. Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć dla niej najbardziej wyjątkowy prezent! Zdecydowanie Coffee Fire Long. Tylko zastanawiam się jeszcze nad kolorem. Niby pasuje i jasny, i ciemny, ale jestem tutaj niezdecydowany… Żony nie zapytam. Ktoś coś wie? Poproszę o pomoc!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-01-2012 Gość1
  Zdecydowanie polecam ciemny. Wydaje się bardziej uniwersalny niz jasny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-01-2012 Gość
  Dziękuję! Z jednej strony, ja preferuję jasne kolory,a ten biały kominek jest naprawdę ciekawy. Podoba mi się kontrast: zimno-gorąco. Ale chyba faktycznie kupię brązowy. Kolor płomienia doskonale współgra z brązem. A brązowy to ulubiny kolor żony. Tak, brązowy!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 14-01-2012 \32
  Ja bym Ci radził biały bo jak żona odejdzie do kochanka to jak będziesz się zadowalał to nic nie będzie widać.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-01-2012 Gość
  SUPER
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-01-2012 Gość1
  Specyficzny dowcip (a może przemawia tu czyjeś osobiste doświadczenie?)...ale wracając do biokominka, brąz faktycznie jest brdzo ładny, na pewno będzie się podobał
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-01-2012 Gość
  Zamówiłem i czekam na dostawę. Musi się podobać!
  Odpowiedz Zgłoś