Przejedź się złotym rowerem

3 Komentarze
3 Zdjęcia
Wtorek, 24-01-2012

Gold Bike Crystal Edition nie jest co prawda z litego złota, ale niewątpliwie to najbardziej luksusowy rower miejski na świecie, chociażby ze względu na swój wygląd. Rama pojazdu pokryta została 24-karatowym złotem i ozdobiona ponad 600 kryształkami Swarovskiego. Natomiast siodełko i rączki kierownicy wykończone są najwyższej jakości skórą, w kolorze brązowym. W ramach limitowanej edycji powstało zaledwie 10 sztuk tego rowerowego cacka.

Cena jednego egzemplarza wynosi 80 tysięcy euro, czyli około 344 tysięcy złotych. Producent daje aż 10 lat gwarancji na każdy sprzedany rower.

Więcej informacji na http://www.aurumania.com

MJ

 • Śr., 25-01-2012 Gość
  Skóra na siodełko pochodzi z koszernych napletków... itd. A swoją drogą tylko skończony PEDAŁ kupi rower za cenę ... samochodu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-01-2012 Gość
  I GDZIE NA NIM JEZDZIC ???
  PO MIESZKANIU ?
  I DOTEGO TRZEBA OCHRONIARZA ZEBY DORMEN NIE UKRADL !!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 25-01-2012 Fixedfreaks
  Do redaktora: to nie jest rower miejski. to że ludzie jeżdzą na tego typu rowerach po miescie, nie znaczy że jest rowerem miejskim. jest to rower torowy (brak hamulcy, przeżutek, haki wsteczne) Czy gdyby rower górski był z "złota" i kryształami też nazano by go miejskim? Brak wiedzy redaktorów, (nie tylko w tym temacie) niszczy ich zawód. Redaktor zanim coś napisze powinien zgłębić temat.
  Odpowiedz Zgłoś