Projektor HD od Panasonic

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 09-01-2007

Projektor HD od Panasonic

Panasonic ogłosił wprowadzenie na rynek pierwszego projektora LCD do kina domowego o rozdzielczości Full HD.

Model PT-AE1000E został wyposażony w nowy system optyczny, którego konstrukcja pozwala na uzyskiwanie obrazów charakteryzujących się bogactwem szczegółów i prezentowanych z jasnością 1100 ANSI lumenów. Nowy system optyczny zawiera unikalny układ soczewek asferycznych, który jest kompatybilny z technologią HD. Takie rozwiązanie redukuje rozproszenie światła, co z kolei pomaga w uzyskaniu ostrzejszego i bardziej wyrazistego obrazu. Dodatkowo w projektorze zastosowano panele LCD nowej generacji o wysokiej rozdzielczości, które poprawiają poziom odwzorowania czerni. Ponadto wprowadzona przez Panasonic funkcja Dynamic Iris została w projektorze PT-AE1000E udoskonalona tak, aby zapewnić jeszcze doskonalszą reprodukcję obrazów w technologii HD, a przez to dostarczyć widzowi znacznie bogatszych przeżyć związanych z odbiorem kina domowego.

Projektor wyposażony został również w szereg funkcji umożliwiających użytkownikom indywidualne dostosowanie ustawień wyświetlanego na ekranie obrazu. Panasonic PT-AE1000E jest dostępny w sprzedaży od początku 2007 roku.

Rekomendowana cena: 16 000 zł

www.panasonic.pl

MW

 • Wt., 09-01-2007 gość
  bajer, cena też niezła, ale zabawka pierwsza klasa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-01-2007 gość
  spoko ale nie widze w tym nic nadzwyczajnego.....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-01-2007 gość
  Bo nigdy nie widziałeś Full HD
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-01-2007 gość
  Full HD to fajny bajer jak siedzisz z nosem przed ekranem, jak siedzisz daleko i tak nie widać tych wszystkich detali...
  Mimo to od HD nie uciekniemy.
  Odpowiedz Zgłoś