Pralka LG BIG IN

Tagi: pralki, LG, BIG IN
5 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 11-01-2011

Pralka LG BIG IN

„Więcej pojemności przy tej samej wielkości” – takie hasło towarzyszy nowej pralce LG. Model BIG IN mieści aż 11 kg prania. Dzięki olbrzymiej, 78-litrowej pojemności bębna pranie zasłon czy koców przestaje być problemem.

Technologia 6 Motion to pełna i precyzyjna kontrola nad ruchem bębna. Prędkość wirowania oraz ruch w lewo i w prawo są optymalnie dopasowane do wymogów konkretnego prania. Inverter Direct Drive oraz pranie parowe stworzono z myślą o zdrowiu, w trosce o wrażliwą skórę i ubrania dziecięce. Funkcja prania parowego to również o 30% większa wydajność niż w przypadku pralki klasy A i spora oszczędność energii. Generator pary, który zmienia wodę w pokojowej temperaturze w parę, to znaczny postęp w technologii prania. Woda podgrzewana jest bezpośrednio w generatorze pary. Do jej wytworzenia zużywa się mniej wody i energii niż do zagotowania wody w dolnej części bębna. Pralka wyposażona jest w oszczędny system cyrkulacji wody. Silnik Direct Drive dokładnie określa wielkość załadunku i automatycznie dostosowuje optymalną długość prania, ilość płukań i zużycie wody. Innowacyjna technika redukcji hałasu i wibracji sprawia, że pralka pracuje niezwykle cicho i z powodzeniem może prać nocą. Zróżnicowane programy pozwalają z łatwością uporać się z bardzo różnym praniem.

Cena: 5 699 zł (biała), 6 099 zł (srebrna)
Kupisz w sklepach AGD.

Pralka LG BIG IN

AW

 • Wt., 11-01-2011 gość
  dobrze się sprawdzi dla rodzini z np 2 dzieci
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-01-2011 gość
  gość (Wtorek, 11-01-2011) napisał:  dobrze się sprawdzi dla rodzini z np 2 dzieci


  bo ja wiem...
  mam 2 dzieci i pralkę z bębnem 6 kg i to w zupełności wystarcza. 11 kg prania to naprawdę dużo i długo trzeba by zbierać jeden rodzaj ubrań (np. białe, kolory, czarne) zeby taką pralkę wypełnić. A kupić i wypełniać w 1/3 czy połowie to bez sensu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-01-2011 gość
  To naprawde fajne rozwiązanie. Sama mam pralke LG z silnikiem Direct Drive i nawet nie słychać,że pierze bądź wiruje a ma 1000 obrotów tyle,że zdecydowanie mniej załadunku bo 5kg ale wystarcza mi to. Piore czesciej ale nie jest to problem a 11 kg zaladunku to rzeczywiscie raczej z ysla o duzych rodzinach albo do czestego prania kocy,kołder, pościeli....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-01-2011 gość
  to typowa pralka przemysłowa np,do prania 100 obrusów w restauracji
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-01-2011 gość
  gość (Środa, 12-01-2011) napisał:  To naprawde fajne rozwiązanie. Sama mam pralke LG z silnikiem Direct Drive i nawet nie słychać,że pierze bądź wiruje a ma 1000 obrotów tyle,że zdecydowanie mniej załadunku bo 5kg ale wystarcza mi to. Piore czesciej ale nie jest to problem a 11 kg zaladunku to rzeczywiscie raczej z ysla o duzych rodzinach albo do czestego prania kocy,kołder, pościeli....  tak zwłaszcza KOCY i kołdrów
  Odpowiedz Zgłoś