Pralka Calima Electrolux

7 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 08-06-2009

Pralka Calima Electrolux

Calima to pierwsza na świecie pralka wyposażona w innowacyjny, wysuwany blat, na którym można bezpiecznie i szybko wysuszyć wszystkie ubrania, w tym te uszyte z najdelikatniejszych tkanin, takich jak jedwab i kaszmir.

Zasada jest prosta: wystarczy rozłożyć ubranie, wybrać dostosowany do rodzaju materiału program, a ciepłe powietrze wydostające się z małych otworków rozpocznie proces suszenia. Oczywiście, oprócz rewolucyjnej suszarki pralkę wyposażono w szereg nowoczesnych funkcji i programów piorących takich jak możliwość wyboru czasu trwania cyklu prania - Time Manager, wysoką klasę energetyczną A+ oraz najwyższą klasę skuteczności prania A, programy do wełny, jedwabiu, bielizny, jeansu oraz prania ręcznego.

Cena: 2 849 zł lub 3 099 zł, w zależności od modelu.

Szczegółowe informacje i dane techniczne znajdują się na stronie internetowej producenta.

Produkty Electrolux znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

Pralka Calima Electrolux

Pralka Calima Electrolux

MO

 • Pn., 08-06-2009 gość
  wow super opcja
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-06-2009 cityofmusic
  boska !!!

  własnie remontuje łazienke...może warto pomyśleć o takiej pralce,hmm ?:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-06-2009 gość
  pralka super ale nie wiem czy tak często by się korzystało z tych wszystkich funkcji... no chyba, że ktoś ma mnóstwo np. jedwabnych ubrań żeby wypełnić całą pralkę. No i cena jednak trochę za duża
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-06-2009 gość
  W tej pralce jest na pewno opcja, dzięki której nie trzeba napełniać całej pralki, a Klasa energetyczna A+, to żadna rewelacja, AA+ to ja rozumiem i wtedy cena też adekwatna.
  gość (Poniedziałek, 08-06-2009) napisał:  pralka super ale nie wiem czy tak często by się korzystało z tych wszystkich funkcji... no chyba, że ktoś ma mnóstwo np. jedwabnych ubrań żeby wypełnić całą pralkę. No i cena jednak trochę za duża

  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-06-2009 gość
  Niestety nie nadaje się do zabudowy... nie można wsunąc jej pod blat lub ukryć w szafce :-(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-06-2009 gość
  cityofmusic (Poniedziałek, 08-06-2009) napisał:  boska !!!własnie remontuje łazienke...może warto pomyśleć o takiej pralce,hmm ?:)  kup lepiej pralko - suszarke w jednym. mozna wysuszyc kilka rzyczy na raz, a tu prawdopodobnie tylko jedna. ja mam pralko - suszarke i jest ok.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-02-2010 gość
  eee tam lepiej kupić suszarkę parową
  Odpowiedz Zgłoś