Prada od LG

53 Komentarze
3 Zdjęcia
Wtorek, 30-01-2007

Prada od LG Informacje o nowym projekcie włoskiego domu mody Prada i LG krążyły po sieci już od kilku miesięcy. Dziś przedstawiamy więcej szczegółów.

Model Prada od LG (LG KE850) to niestandardowy telefon, którego elegancki wygląd komponuje się z interfejsem dotykowym, po raz pierwszy zastosowanym w telefonie komórkowym.

Prada i LG współpracowały nad wszystkimi aspektami nowego produktu, począwszy od projektu samego telefonu po zaplanowanie działań marketingowych. Wkład Prady w powstanie nowego telefonu nie dotyczył wyłącznie aspektów estetycznych i stylistycznych, ale obejmował także część kwestii technicznych. Projektanci konsultowali poszczególne elementy telefonu, m.in. panel dotykowy, zastosowane w nim schematy dźwiękowe, wygląd interfejsu użytkownika, akcesoriów i ekskluzywnego etui. Inspiracją do powstania telefonu Prada od LG była tradycja włoskich projektantów.

Szeroki ekran LCD wzmacnia siłę obrazu, pozwalając użytkownikowi na korzystanie w pełni z multimedialnych funkcji telefonu - m.in. aparatu fotograficznego o rozdzielczości 2 megapikseli czy kamery wideo. Aparat wyposażony jest w obiektyw Schneider-Kreuznach. Pomimo tego, że telefon ma jedynie 12 mm grubości, w jego obudowie skrywa się m.in. odtwarzacz MP3, radio, przeglądarka dokumentów. Pamięć telefonu można rozszerzyć za pomocą zewnętrznej karty Micro SD.

Orientacyjna cena telefonu Prada od LG u dealerów telefonów komórkowych i w wybranych sklepach Prady w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech to 600 euro (około 2 400 zł). Telefon będzie dostępny na rynku europejskim od końca lutego 2007 r.

Więcej informacji na stronie www.lgpradaphone.com

Prada od LG

Prada od LG

MW

 • Wt., 30-01-2007 gość
  sympatyczna zabawka :)
  mam słabość do duzych wyświetlaczy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-01-2007 gość
  nie dosc ze robia tylko telefon to jeszcze z prada musza wpolpracowac bo przeciez modne musi byc..ehh....nie dla nas smiertelnikow ;0
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-01-2007 gość
  troche jak iPhone... fajny sprzecik:) PS:pół roku juz go mam;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-01-2007 martin
  jak dla mnie tel juz nie musi byc funkcjoalny, mialem juz aparaty z wieloma funkcjami a prawda jest taka ze korzysta sie z nich na poczatku:) tel dzis musi WYGLADAC i ten wlasnie taki jest !!!! fajne cacko:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-01-2007 gość
  martin (Wtorek, 30-01-2007) napisał:  jak dla mnie tel juz nie musi byc funkcjoalny, mialem juz aparaty z wieloma funkcjami a prawda jest taka ze korzysta sie z nich na poczatku:) tel dzis musi WYGLADAC i ten wlasnie taki jest !!!! fajne cacko:)


  Zgadzam się z przedmówcą. Z bajerów korzystamy tylko na początku. Mialem NECa e228. Mial wszystko. Internet, mp3, 2 kamery itp... Człowiek sie bawił jak dzieciak, ale pierwsze 2 tygodnie. Pewnie pojawią sie komentarze dzieci, że to gó**o, malo pamięci, brzydki...
  Jak dla mnie 5
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-01-2007 gość
  Sweet
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-01-2007 luxus
  ale piękny!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-01-2007 gość
  nie ma to jak Nokia... nie uznaje innych chodź by nie wiem jak piekne byly. Różne telefony miałam i najlepiej sprawdza sie Nokia.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-01-2007 gość
  klasa sama w sobie i nic do dodania...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-01-2007 gość
  no ladniutki przyznam :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 6