Pomysł na weekend: festiwal Wina i Serów w Blue City

1 Komentarz
3 Zdjęcia
Piątek, 09-12-2011

Wino i ser to zgrany duet, który pasuje niemal na każdą okazję. Doskonały zestaw na przyjęcie w gronie znajomych, romantyczną kolację we dwoje albo wieczorną przekąskę po długim dniu. O tym, jak łączyć ze sobą różne rodzaje win i gatunków sera, można będzie się dowiedzieć podczas cyklicznego Festiwalu Wina i Serów, który odbędzie się w najbliższy weekend w warszawskim Blue City.

Festiwal Wina i Serów to świetna okazja nie tylko do degustacji, ale także zakupów po promocyjnych cenach. Na odwiedzających czekają najlepsze węgierskie tokaje, wspaniałe beczkowe wina z serca Hiszpanii, francuskie szampany, rześkie prosecco, doskonałe wina z Nowego Świata. Nie zabraknie też specjałów dla fanów dobrej kuchni. Można będzie sprawdzić jak smakują francuskie sery pleśniowe, prawdziwa holenderska Gouda, sery z Toskanii i Austrii oraz nasze polskie oscypki i bryndza.

Festiwal Wina i Serów, 9-11 grudnia, Centrum Handlowe Blue City w Warszawie

Więcej informacji na: www.wine-festival.pl, www.festiwal-wina.pl

MJ

  • Sob., 10-12-2011 braga
    będzie można kupić a nie spróbować ! w domu dopiero spróbujesz , a tam okaże się że produkt jest stary - ja tak miałam , więc dziękuję za "festiwal" bo festiwalowo mnie nabrano !
    Odpowiedz Zgłoś