Pomysł na prezent - zegarek Diesel

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 17-12-2009

Pomysł na prezent - zegarek Diesel

Z okazji Świąt, jako propozycje na prezent młodzieżowa marka Diesel proponuje dwa ładnie opakowane, gustowne zestawy składające się z zegarka i portfela.

Wybrane do kompletu męskie zegarki to DZ1282 i DZ1282, modele uniwersalne, ale nowoczesne o oryginalnym, typowym dla tej marki  kształcie i charakterze. Dołączone do zestawów portfele są doskonałe jakościowo, wykonane z najlepszej jakościowo skóry naturalnej.

Cena zestawu: 785 zł lub 825 złotych
Do kupienia w salonach Swiss. Adresy tu.

Pomysł na prezent - zegarek Diesel

MO

 • Czw., 17-12-2009 gość
  Portfel ładny, ale zegarka Diesla, Armaniego,D&G czy innej ubraniowej firmy to nie kupiłbym.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-12-2009 gość
  gość (Czwartek, 17-12-2009) napisał:  Portfel ładny, ale zegarka Diesla, Armaniego,D&G czy innej ubraniowej firmy to nie kupiłbym.


  Ja mam zegarek Diesla i sprawuje się całkiem nieźle. Oczywiście nie jest to mój jedyny zegarek, więc nie wiem jak by się zachowywał gdybym nosił go non-stop, ale mogę stwierdzić że jest porządnie wykonany. Zegarki teraz służą bardziej jako dodatki do ubioru niż do odmierzania czasu, więc dlatego firmy odzieżowe je produkują, a i nabywcy się znajdują. Podobają mi się zegarki Diesla, bo mają ciekawą stylistykę, a ja lubie duże, ciężko zegarki na skórzanym pasku, niemal takie busole :)
  Odpowiedz Zgłoś