Podróż dookoła świata

32 Komentarze
7 Zdjęć
Środa, 30-04-2008

Podróż dookoła świata

Wszystkim, którym marzy się ucieczka od nieco monotonnej codzienności, proponuję niezwykle zróżnicowaną dawkę wrażeń, emocji i widoków. Podróż dookoła świata to 27 dni w drodze poprzecinanej niesamowitymi atrakcjami. Na mapie wyprawy znajdują się między innymi: Chile, Wyspa Wielkanocna, Tahiti, Bora-Bora, Morea, Wyspy Cooka, Australia, Papua-Nowa Gwinea i Singapur.

Uczestników podróży czeka tradycyjne zwiedzanie miast, miasteczek i wiosek, degustacje miejscowych win i potraw, rafting, kąpiel w ciepłych źródłach, śniadania w górach i świetnych restauracjach, jazda konna, medytacje na tle ośnieżonych andyjskich szczytów, kąpiel w zimnym Oceanie Spokojnym, spacer po plaży, piesza wycieczka na wulkan Rano Kao, odwiedziny legendarnej Polinezji Francuskiej, podziwianie tahitańskich wodospadów i muzeum Gauguina. Do tego pływanie w towarzystwie rekinów i płaszczek oraz oglądanie Wielkiej Rafy Koralowej, safari Land Roverem po wyspach, rejs katamaranem, trekking na Wyspach Cooka i wizyta w Parku Kultury Aborygeńskiej.

Całość jest próbą sił i charakteru, zbadaniem wytrzymałości organizmu w bardzo różnych warunkach klimatycznych i strefach czasowych oraz jedyną w swoim rodzaju okazją podpatrzenia zwyczajów i codziennego życia ludzi w najodleglejszych miejscach na ziemi.

Terminy: 23.08 – 18.09, 08.11 – 04.12

Cena: 18 980 zł + 860 euro + 60 euro (opłaty lotniskowe) i 210 euro (wstępy)
Rezerwacji można dokonać w internetowym biurze Eshee S.C.

Podróż dookoła świata

Podróż dookoła świata

Podróż dookoła świata

Podróż dookoła świata

Podróż dookoła świata

Podróż dookoła świata

AW

 • Pn., 01-06-2009 gcg
  z buta
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 13-06-2009 gość
  ??? (Środa, 30-04-2008) napisał:  A to wszystko jak? Samolotem? Statkiem czy Pieszo?


  na osle osle
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4