Podkład Vitalumière Èclat Chanel

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Piątek, 13-11-2009

Podkład Vitalumière Èclat Chanel

Vitalumière Èclat to nowy podkład kompaktowy Chanel i kolejny krok w drodze do perfekcyjnego makijażu.

Najważniejszą innowacją jest kompleks Radiance Light Diffusing Complex, wyłączność marki Chanel. Formuła podkładu pozwala na perfekcyjne wykorzystanie odbicia światła od skóry przy zapewnieniu wyjątkowego komfortu naskórkowi. Technologiczny wyczyn, który w chwili aplikacji zmienia wygląd cery zapewniając widoczny i wyczuwalny efekt niezrównanego blasku. Innowacyjny kompleks jest połączeniem pigmentów światła High Definition i pigmentów uwydatniających blask.

Pojedyncza mikrokuleczka zawiera trzy pigmenty interferencyjne. Bezpośrednio zainspirowane optycznymi technologiami wykorzystywanymi w ekranach plazmowych inteligentne pigmenty łączą siły dla stworzenia idealnego barwnego widma. Każdy z nich odbija swój kolor (czerwony, zielony lub niebieski). Kombinacja tych trzech pigmentów pozwala na dyfuzję światła białego, czystego i wibrującego. Pigmenty są dodatkowo powleczone dwoma uzupełniającymi się polimerami hydrofobowymi i lipofobowymi stworzonymi, by działać jak tarcze ochronne izolujące pigmenty od potu i isebum. Kolor i blask cery perfekcyjnie utrzymują się przez cały dzień.

Różowe i pomarańczowe pigmenty uwydatniających blask działają jak źródło światła w sercu formuły dla ożywienia szarego, zgaszonego kolorytu cery i nadania jej zdrowego wyglądu. Pochłaniają niewidzialne gołym okiem światło dzienne i przeistaczają jego fale upiększając naturalny kolor skóry przy zachowaniu naturalnej karnacji.

Delikatna formuła wzbogacona jest dodatkowo w woski lawendy i jaśminu, znane ze swoich właściwości nawilżających i odżywczych.

Vitalumière Èclat dostępny jest w sześciu odcieniach.

Cena: 271 zł
Kupisz w autoryzowanych perfumeriach.

Podkład Vitalumière Èclat Chanel

Podkład Vitalumière Èclat Chanel

AW

 • Pt., 13-11-2009 gość
  Nowa strona dla kobiet... choć nie tylko:) mnóstwo konkursów z nagrodami, niespodzianek, upominków... a co najważniejsze ciekawych artykułów do poczytania:)

  zajrzyj--> www.ladysmart.pl <--zajrzyj
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-11-2009 gość
  Świetna ta Bela!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-11-2009 gość
  caly artykul o niczym !!! nic sie nie dowiedzialam czy matuje czy rozswietla czy pozwala ukryc mankamenty...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 14-11-2009 gość
  gość (Piątek, 13-11-2009) napisał:  caly artykul o niczym !!! nic sie nie dowiedzialam czy matuje czy rozswietla czy pozwala ukryc mankamenty...  "efekt niezrównanego blasku"ożywienia szarego, zgaszonego kolorytu cery i nadania jej zdrowego wyglądu"
  Odpowiedz Zgłoś