Płyty ceramiczne i indukcyjne Hotpoint - Ariston

13 Komentarzy
3 Zdjęcia
Sobota, 11-10-2008

Płyty ceramiczne i indukcyjne Hotpoint - Ariston Nowe płyty ceramiczne i indukcyjne Hotpoint-Ariston to zaawansowane i funkcjonalne urządzenia, które pomogą w codziennych obowiązkach domowych, dbając przy tym o środowisko i niskie zużycie energii.

Płyty indukcyjne Hotpoint-Ariston zapewniają równomierną dystrybucję ciepła do dna podgrzewanego naczynia. Potrawy gotują się szybciej przy mniejszym zużyciu energii. Płyty osiągają wysokie temperatury tylko w kontakcie z naczyniem, w którym gotowane są potrawy. Reszta płyty pozostaje zimna, więc niebezpieczeństwo oparzenia jest wyeliminowane. Funkcja Booster przyspiesza moc pracy urządzenia i pozwala na osiągnięcie wysokich temperatur w krótkim czasie. Panel sterowania Comfort to pełna kontrola i szybki dostęp do jednego z 9 poziomów mocy. 4 Timery precyzyjnie programują czas gotowania. Po zakończeniu pracy, panel sterowania można łatwo zablokować.

Płyty ceramiczne są innowacyjne, oszczędne i estetyczne. Zbudowane z najwyższej jakości szkła i pierścieni grzejnych, mają ergonomiczny rozkład pól grzejnych o różnych kształtach, rozmiarach i mocy. Potrójne pole Triple Ring jest idealne do dużych naczyń, a Oval Ring jest przeznaczone do naczyń podłużnych. Cztery wskaźniki ciepła pokazują poziom nagrzania wszystkich pól grzejnych. Zapewnia to bezpieczeństwo i pozwala na utrzymanie temperatury przygotowywanych wcześniej potraw. Płyty są łatwe do utrzymania w czystości.

Szeroki wybór wykończeń płyt pozwala na dopasowanie do stylistyki każdej kuchni. Efektowne panele Touch Control pozwalają na precyzyjną regulację mocy pól grzejnych. Są wygodne i proste w obsłudze.

Ceny płyt indukcyjnych: od 2 799 zł do 3 899 zł
Ceny płyt ceramicznych: od 1 099 zł do 2 149 zł

Do kupienia w sklepach AGD na terenie całego kraju. Tu sprawdzisz, gdzie jest najbliższy punkt.

Produkty Hotpoint-Ariston znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

Płyty ceramiczne i indukcyjne Hotpoint - Ariston

Płyty ceramiczne i indukcyjne Hotpoint - Ariston

JK

 • Niedz., 12-10-2008 gość
  wskazana ostroznosc !!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-10-2008 gość
  Nie dziala pod 230 kupilem tydzien temu pan mowil ze dziala. Same plyty bywaja ze jest napisane ze dziala. Ale AEG w zadnym jezyku nie ma a pan w sklepie to pan w sklepie. Elektryk podlaczy dziala jedno pole i tyle. Nie ma mowy o pierarniku itp.

  Trzeba wystapic do steonu o 3 faze.

  dobrze ze mam kilka mieszkan i telefon zeby zamowic zarcie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-10-2008 gość
  gość (Niedziela, 12-10-2008) napisał:  mialam jedna 10 lat ale niestety synowi spadla pokrywka i popekala , jest nastepna ale stresik pozostal hahaha


  bzdury!!!!!!!!! indukcja jest od max. 5 lat na rynku !!!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2