Pies z 10-letnią gwarancją. Nowy trend?

53 Komentarze
6 Zdjęć
Sobota, 03-03-2012

Na ciekawą, a zarazem dość kontrowersyjną rzecz natknęliśmy się w sieci. Znaleźliśmy bowiem stronę – serwis Euro Puppy oferujący szczenięta psów ponad 100 ras. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że serwis oferuje 10-letnią gwarancję satysfakcji z zakupionego psa.

Taka gwarancja nie ma na celu zapewnienia m.in. tego, że pies przez cały okres jej obowiązywania będzie zdrowy, bo to zależy od wielu czynników, nie tylko genetycznych, ale także trybu życia i losowych, jednak w przypadku niezadowolenia ze swojego psa, nawet bez poświadczeń weterynaryjnych, kupujący otrzyma 500$ zniżki na kolejnego pieska. „Nowego” lub pełny zwrot kosztów kupujący może otrzymać w przypadku niedołężności lub śmierci psa z powodu wad wrodzonych i chorób genetycznych przed ukończeniem 10. roku życia.

Więcej informacji o psach z gwarancją znajdziecie na stronie www.europuppy.com

Co o tym sądzicie?

AG

 • Śr., 29-02-2012 anty
  chore! pies (tak jak inne zwierzęta) to nie zabawka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 kam
  uważam to za wielkie nie porozumienie i bzdurę na już nie długo będzie gwarancja na dzieci i facetów bądź kobiety....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 ania
  to już jest patologia! zwierzęta też mają uczucia i nie można ich od tak wymienić bo nie jest się zadowolonym!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 Gość
  Tu jest napisane, że jeśli pies nie spełnia pewnych określonych warunków to zwrot części kosztów lub całość jeśli ZDECHNIE przed upływem 10 lat. Nie ma mowy o zwrocie, porzuceniu czy innych patologiach!. CZYTAJCIE DOKLADNIE i ze zrozumieniem. Jestem za. Psy z chodowli kupuje się czsami za ogromne pieniądze. Przy rutynowych badaniach okazuje się, że ukochany psiak ma wady, o których sprzedający wiedział (pies był przez niego szczepiony, więc również badany).
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 Gość
  Niby dobre, ale zabiło mnie to, że jak ze starym będzie coś nie tak, to dostanę zniżkę albo nowego. Okropne, przedmiotowe podejście :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 Kasiula36
  czytajcie tekst ze zrozumieniem! nikt tu nie pisze o zwrocie psa!!!a tak wogole nie wiem czym się oburzacie? uważam że to jest dobry pomysł - kazdy chce kupic zdrowego i nieobciążonego genetycznymi chorobami psa!!! kupując rasowego psa u mojej hodowczyni tez podpisywałam umowę w której zobowiązuje się ona do zwrotu części kwoty jesli pies zachoruje na chorobę genetyczną itp. na szczęście kupiłam zdrowego psa i nie muszę tracic majątku u weterynarza!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 Gość
  A jak się po 3 latach okaże, że z Twoim psem jest coś nie tak i nie jesteś zadowolony, to weźmiesz zniżkę na nowego? A ze starym co zrobisz?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 Gość
  ADOPTUJCIE, nie kupujcie!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 ala
  straszne co jeszcze jest w stanie wymyślić człowiek
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 Gość
  biedne zwierzaki trafia na jakiegos debila co bedzie ej katowal kurwa jacy ci ludzie sa chorzy ...chetnie bym ich powybijal do nogi
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 6