Pierwsze w Polsce SPA dla dzieci

6 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 03-01-2012

MERA Hotel & Spa w Sopocie to nowy ekskluzywny obiekt wypoczynkowy. Oficjalne otwarcie planowane jest wiosną 2012 roku.

Kompleks oferuje gościom 145 przestronnych i wygodnych pokoi z widokiem na morze oraz dwie restauracje. Będzie można także skorzystać z bogatej oferty wypoczynkowej. Centrum SPA składa się z 35 pokoi zabiegowych oraz kompleksu saun. Do dyspozycji gości będą cztery baseny, w tym jeden na dachu hotelu, w otoczeniu zieleni trawników i sympatycznego baru.

Absolutną nowością jest pierwsze w Polsce SPA dla dzieci ze specjalnie ułożonym programem odnowy dla najmłodszych. Teraz  mamy z córkami będą mogły cieszyć się wspólnym masażem, a całe rodziny spędzać czas w specjalnym basenie dla dzieci. Rodzice nie muszą martwić się także o to, co zrobić ze swoją pociechą podczas, gdy oni będą korzystali z zabiegów. Dla dzieci przewidziano specjalne pokoje zabaw, gry komputerowe i opiekę kwalifikowanych animatorów zabawy.

MJ

 • Wt., 03-01-2012 Gość
  no, no tylko bogatych dzieci brakuje takich jak Suri
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-01-2012 Gość
  basen jeszcze,ale odnowa dla dziecka ? świat jest bardziej chory,niż myślałam...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-01-2012 Gość
  Chora to ty jestes.mnustwo jest ludzi w Polsce ktorzy zarabiaja po pare milionów miesięcznie ,i lubią chodzić z małymi dziećmi do spa.w Paryżu to norma wsród bogaczy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-01-2012 Gość
  super, na pewno pojedziemy! ma nadzieję,ze okaże się doskonałym miejscem!!!! bo o takie nad naszym morzem trudno.

  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 07-01-2012 ewita
  no,to są ci,co płacą najniższą karajową a dla managera 2200 brutto i uważają,że robia łaskę,bo na 1 miejsce jest 1000 chętnych
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-01-2012 Aneta
  Sama często odwiedzam spa, sama jestem kosmetologiem i mam dzieci. Zatem z punktu widzenia fizjologii i odporności skóry dziecka, to pomysł z zabiegami dla dzieci jest chory, wykracza dalece poza kompetencje pomysłodawcy takiego projektu. Co do basenu, animacji, czy samego miejsca jestem za.
  Odpowiedz Zgłoś