Pierścionek John Hardy z kolekcji Kali

29 Komentarzy
2 Zdjęcia
Niedziela, 10-06-2007

Pierścionek John Hardy z kolekcji Kali
John Hardy mieszka i pracuje na Bali. W otoczeniu tropikalnej natury i wielokulturowej społeczności powstają projekty silnie inspirowane wyspą. Hardy zaczynał od wyrobów ze srebra i do dziś jest to jego ulubiony materiał. Kali, nazwa kolekcji, z której pochodzą prezentowane pierścionki, znaczy rzeka. Kształt i forma pierścionka mają być odwołaniem do kamieni wyciągniętych z rwącego potoku. Są one idealnie gładkie, płaskie i opływowe. Mozaika takich srebrnych kamieni składa się na obrączkę i obwódkę kamienia. Hardy dodał do tego żółte, 18-karatowe złoto, topaz, czarne i białe szafiry, i diamenty. Efekt tej precyzyjnej, ręcznej pracy z pewnością stanie się efektowną ozdobą dłoni.

Ceny: od $1 000 do $ 1 900 (za wersję z diamentami), czyli od 2 840 zł do 5 400 zł. Do nabycia w internetowych sklepach Saks Fifth Avenue i Neiman Marcus.

Jeśli ktoś planuje lato na Bali, polecam zajrzeć do pracowni Johna Hardy'ego, gdzie prócz zwiedzania o 13 można zjeść lunch z twórcami biżuterii. Zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularza tu.  

Pierścionek John Hardy z kolekcji Kali

AW

1 2 3