Piękne inspiracje: sypialnie w jesiennym stylu

5 Komentarzy
36 Zdjęć
Niedziela, 04-11-2012

Kiedy za oknem pada deszcz, poranna pobudka to istna męczarnia. Jeśli decydujemy się na sypialnię w jesiennym stylu, musimy stworzyć nie tylko przytulną atmosferę, ale także taką, która pobudzi nas do wstawania.

Ciepły klimat wykreujemy za pomocą drewnianych i dzierganych dodatków. Pomarańcz, brąz i zieleń to kolory, które nas stymulują i dodają energii.

Oto kilka najciekawszych pomysłów, które pozwolą stworzyć przytulną i elegancką sypialnię w jesiennym klimacie.

MB

 • Niedz., 04-11-2012 Gość
  A latem, zimą czy wiosną?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-11-2012 Ggćf
  Jesień w sypialni? Toż to koniec związku!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 09-11-2012 Log
  Świetna aranżacja, ale takie dodatki szybko mogą się znudzić, i co wtedy? Ja chyba wolę ponadczasowy minimalizm, do którego zawsze można coś dodać i od którego awsze można coś odjąć, np. Anny Paszkowskiej i Rafała Grudziąża
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-11-2012 Gość
  mnie sie podobają te aranżacje. najbardziej w odcieniach brązu. sama mam podobnie urządzona sypialnię. ściany to "rozkoszny brąz" i " domowe zacisze" z Satynowej Śnieżki dla kontrastu dodatki są miętowe i turkusowe. świetnie razem pasują
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 27-11-2012 Judit
  Tu właśnie widać moc dodatków. Moja sypialnia w kolorach barw natury: herbaciana róża i pachnący cynamon zmienia się w jesienną dzięki pomarańczowej pościeli i naklejkom ściennym wielorazowego użytku z magnata ( na wiosnę je odklejam)
  Odpowiedz Zgłoś