Pięć najgorzej ubranych gwiazd tygodnia

0 Komentarzy
5 Zdjęć
Sobota, 02-03-2013

Zły fason, nietwarzowy kolor, fatalnie dobrane dodatki. Stylizacje można popsuć jednym nietrafionym elementem.

Anne Hathaway

Aktorka odebrała Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie „Nędznicy” w bladoróżowej sukience Prady. Anne uważana za jedną z najlepiej ubranych gwiazd Hollywood najczęściej pokazuje się na czerwonym dywanie w kreacjach Valentino. W subtelnej sukni tego domu mody miała pojawić się także na rozdaniu nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Gdy w ostatniej chwili dowiedziała się, że inna gwiazda ma w planie założyć podobną, zmieniła zdanie i ubrała się w Pradę. Blada sukienka o prostym fasonie podkreśla bardzo szczupłą sylwetkę aktorki. Ale satyna dziwnie układa się w talii, a dekolt poszerza ramiona i spłaszcza biust. Sukienka jest zbyt skromna i nie wywołuje efektu „wow”. A oscarowa kreacja laureatki z pewnością powinna robić wrażenie.

%Zdjecie 317062%

Kristen Stewart

Bardzo strojna była natomiast suknia zbuntowanej aktorki ze „Zmierzchu”. Kremowa kreacja marki Reem Acra wygląda jak kostium sceniczny artystki rewiowej w Las Vegas. Dużo błysku, dużo tiulu, ale mało elegancji. Niekorzystny fason sukienki sprawiał, że Kristen wygląda ciężko. Dziwnym dodatkiem jest także, skądinąd delikatnie piękny, naszyjnik z diamentami od Freda Leightona. Wiemy, że Kristen lubi grunge'owy look. Zawsze ma rozwiane włosy i albo w ogóle się nie maluje albo preferuje gotycki make up. Ale na galę takiej rangi jak Oscary warto postarać się trochę bardziej.

%Zdjecie 317063%

Gabriela Oberbek

Młoda polska aktorka z fimu „Last Minute” wie, że bardzo modna jest szkocka krata. Nie wie natomiast, że ten wzór zupełnie nie pasuje do słodziutkich sukienek w stylu retro. Kraciasta koszula w kowbojskim stylu – tak! Ekstrawagancka sukienka Vivienne Westwood? Jak najbardziej. Ale pensjonarska sukieneczka – niekoniecznie.

%Zdjecie 317064%

Roma Gąsiorowska

Gorzej być nie może. Aktorka świadomie szokuje fatalną stylizacją i tym samym wyśmiewa wszystkich, którzy dbają o modę. Ok, nie mamy problemu z mocnymi deklaracjami. I jasne – można szokować strojem, który pozostaje poza trendami albo wywołuje kontrowersje. Ale przekroczenie dopuszczalnej granicy estetyki to zupełnie inna sprawa. Fatalnie dobrane kolory, pomieszanie stylów, niefortunne zestawienie fasonów.

%Zdjecie 317065%

Paulina Andrzejewska

Urocza dziewczyna Mateusza Damięckiego musi jeszcze odrobić kilka lekcji z dress code'u. Na premierę serialu „Gorejący krzew” w Teatrze Wielkim Paulina ubrała się jak na zakupy z koleżankami. Przykrótka letnia sukienka, cieliste rajstopy (sic!), niedopasowane dodatki. Prosimy o większą dozę elegancji.

%Zdjecie 317066%

AK

Pięć najgorzej ubranych gwiazd tygodnia

Paulina Andrzejewska

  • Pięć najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
  • Pięć najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
  • Pięć najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
  • Pięć najgorzej ubranych gwiazd tygodnia
  • Pięć najgorzej ubranych gwiazd tygodnia