Philips dla Androida

6 Komentarzy
12 Zdjęć
Wtorek, 06-03-2012

Philips uznana marka na runku elektroniki użytkowej zaprezentowała nową serię urządzeń dedykowanych produktom z systemem operacyjnym Android. Wśród zaprezentowanych urządzeń znalazły się stacje dokujące i głośniki stworzone z myślą o idealnym odbiorze muzyki.

Android jest obecnie jednym z najpopularniejszych systemów operacyjnych instalowanych w telefonach, smartfonach czy tabletach.  Według badań przeprowadzonych przez amerykańską firmę Canalys, Android ma już 48% udziału w rynku smartfonów! Nie dziwi zatem fakt, że holenderski producent coraz odważniej rozwija linię produktów dedykowanych google`owskiemu systemowi.
Nowa seria produktów Philipsa to Stacja dokująca dla urządzeń Android (AS351/12) i Fidelio Głośnik ze stacją dokującą (AS111/12). Te małe i eleganckie urządzenia zostały stworzone z myślą o najlepszych doznaniach muzycznych. Dzięki aplikacji Philips Fidelio z funkcją Songbrid  dedykowaną urządzeniom z systemem Android, otrzymujemy łatwy i szybki kontakt z zasobami muzycznymi naszego samrtfona. Wspomniana aplikacja umożliwia synchronizację muzyki z peceta oraz słuchanie radia internetowego. Bezprzewodowa łączność za pomocą Bluetooth`a gwarantuje wspaniałe efekty dźwiękowe, a precyzyjnie dostrojone tuby basowe zapewniają pełny i głęboki bas.

To wszystko sprawia, że produkty Philipsa nie tylko wyglądaj i brzmią rewelacyjnie, ale również są urządzeniami po stokroć uniwersalnymi, o czym świadczy sprytnie zaprojektowanej stacji FlexiDock, która doskonale nadaje się do wszystkich telefonów Android. Jej unikalna konstrukcja umożliwia podłączenie smartfonów - bez względu na to, czy gniazdo w telefonie znajduje się na dole, z boku, czy na górze. W stacji dokującej możemy wygodnie umieścić telefon w pozycji pionowej lub poziomej, aby znajdował się on pośrodku głośnika.

Cena detaliczna stacji dokującej dla Androida (model AS351/12) wynosi 589 PLN, do sprzedaży trafi już w kwietniu. Fidelio głośniki ze stacją dokującą (model AS111/12) są już w sprzedaży ich cena wynosi 369 PLN

MB