Patelnia GreenPan

13 Komentarzy
7 Zdjęć
Wtorek, 01-02-2011

Patelnia GreenPan

W skład prezentowanego zestawu GreenPan wchodzą: patelnia do smażenia i głęboka patelnia z pokrywką, obie o średnicy 24 cm. Linię Kyoto tworzą eleganckie patelnie wykonane z kutego aluminium, z naturalną, ekologiczną, nieprzywierającą powłoką Thermolon. Powłoka jest doskonałym przewodnikiem ciepła, które rozprowadzane jest szybko i równomiernie po całym naczyniu.

Potrawy są równo wysmażone, a przygotowane w ten sposób danie zachowuje swój naturalny aromat i smak. Smażenie na patelni GreenPan jest możliwe także w niskich i średnich temperaturach. Dzięki wytrzymałości na zarysowania i wysoką temperaturę patelnie nie uwalniają toksycznych oparów nawet przy nagrzaniu powyżej temperatury 260°C. Rączka wykonana jest z bakelitu. Idealnie wyprofilowana, znacznie ułatwia codzienną pracę w kuchni.

Patelnie z kolekcji Stockholm można stosować zarówno na ogniu, jak i na kuchniach ceramicznych, halogenowych czy indukcyjnych. GreenPan bez obaw sprawdza się również w rozgrzanym piekarniku.

A po wszystkim, naczynia są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu.

GreenPan jest belgijską firmą zajmującą się produkcją i udoskonalaniem artykułów kuchennych. Jako pierwsza zaoferowała zdrowsze i bezpieczniejsze rozwiązanie związane z nieprzywierającą powłoką. Firma stara się myśleć zarówno o zdrowiu pojedynczego człowieka, jak i o dobru całego globu. Nazwy kolekcji: Kyoto, Nairobi, Stockholm są bezpośrednim odwołaniem do miejsc, w których odbywały się międzynarodowe konferencje o ochronie środowiska.

Cena zestawu: 515 zł
Kupisz w sklepach na terenie kraju oraz przez internet.

Patelnia GreenPan

Patelnia GreenPan

Patelnia GreenPan

Patelnia GreenPan

Patelnia GreenPan

Patelnia GreenPan

AW

 • Wt., 01-02-2011 gość
  i tak nie pobije żeliwnych naczyń...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-02-2011 gość
  Ale badziew.All- Clad to są garnki i patelnie,ewentualnie Le Creuset :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-02-2011 dominion
  Widzę że nikomu się nie podoba kolor tej powłoki teflonowej, faktycznie nie zachwyca, pasuje co najwyzej do tej rezydencji we Francji z pieknym ogrodem; "...wśród tysiąca przypadkowych kolorów"
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-02-2011 gość
  i to przykład - jak sprzedać zwykłą patelnie... :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-02-2011 Morgi
  nie znam sie na naczyniach, ale jedzenie wygląda znakomicie haha ;p
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 10-02-2011 gość
  Wiadomo, żeliwo jest najlepsze, tylko trudno się je czyści i konserwuje, no i jest baaardzo ciężkie.

  Dużo moich znajomych teraz wyrzuca patelnie teflonowe bo są niezdrowe, ale 500 zł to za dużo żeby kupić tego greenpana!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-02-2011 gość
  To nie jest własnie powłoka teflonowa!!! O to chodzi, ze to ceramiczne patelnie są ! Patelnia nie ma wygladac, patelnia ma smażyć, zdrowe, dobre rzeczy.

  dominion (Wtorek, 01-02-2011) napisał:  Widzę że nikomu się nie podoba kolor tej powłoki teflonowej, faktycznie nie zachwyca, pasuje co najwyzej do tej rezydencji we Francji z pieknym ogrodem; "...wśród tysiąca przypadkowych kolorów"

  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 12-04-2011 gość
  O ile mi wiadomo to te patelnie są w różnych cenach ja kupiłam za ponad 200 zł i jestem bardzo zadowolona. Jest takie powiedzenie lepiej wydać na piekarzy niż na lekarzy. Wszak powiedzenia są mądrościom narodów. Ale to zostawiam do indywidualnej oceny każdego.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 14-06-2011 gość
  Na ogół, jak ktoś wyraża się niesprawiedliwie i wulgarnie /np. badziewie/ o czymś o czym nie ma pojęcia to ma na myśli samego siebie. Czy choć raz uzywałeś patelni do smażenia, duszenia , odgrzewania ? Czy choć raz umyłeś poprawnie po takich operacjach swoją patelnię /jeśli masz/? Spójrz na tą , która jest w twoim domu, jaka podrapana, zaolejona, przypalona do końca życia, wewnątrz, na dnie i na złączu uchwytu z talerzem. A dlaczego ? bo to nie ta prezentowana na zdjęciu jest badziewiem. Ta ma wszelkie dane konstrukcyjne aby szybko się rozgrzewać, nie rozpryskiwać na zewnątrz, nie być zbyt wielkim ciężarem dla ręki i dać się dokładnie umyć po użyciu. Zestawienie kolorystyczne spokojne nie absorbuje i sprzyja w stosunku do tego co leży na dnie. Cena jest też "do wzięcia". Jeżeli ktoś używa patelni ma zdanie podobne do mojego, a jeżeli tylko patrzy na patelnię z oddali to wszystko dla niego jest " badziewiem". Nie tylko patelnia.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-06-2011 gość
  gość (Wtorek, 01-02-2011) napisał:  i tak nie pobije żeliwnych naczyń...  gość (Wtorek, 01-02-2011) napisał:  i tak nie pobije żeliwnych naczyń...

  Odpowiedz Zgłoś
1 2