Park rozrywki Heide Park

22 Komentarze
6 Zdjęć
Piątek, 31-07-2009

Park rozrywki Heide Park

Młodym, ale również starszym miłośnikom parków rozrywki i przede wszystkim szybkich zjeżdżalni, polecamy odwiedzić położony w północnej części Niemiec Heide Park.

To gigantyczne wesołe miasteczko, mieszczące na powierzchni 830 000 m2 kilkadziesiąt atrakcji. Największa z nich jest Big Loop, czyli jeden z największych rollercoasterów na świecie. Kolejka zjeżdża z 30-metrowej wieży i w 40 sekund wykonuje dwie pełne beczki oraz kilka korkociągów.

Wśród innych atrakcji jest między innymi możliwość wjechania na 100-metrową wieżę widokową w obracającej się przeszklonej kabinie i powrót na ziemię z prędkością 1,2 m/s. Można również wybrać się w baśniową przejażdżkę mini łódeczkami, a nawet zrobić sobie zdjęcie przy miniaturze Statui Wolności lub Białego Domu.

Jeżeli komuś bardzo się spodoba w Parku, może tu zostać dłużej i spędzić noc w Pirackim Hotelu Port Royal lub Karaibskim Holiday Camp.


Ceny za bilet jednodniowy:
dzieci do 4. roku życia  - wstęp wolny
dzieci od 4 do 11 lat - 26 euro, czyli około 110 zł
osoby od 12. roku życia – 33 euro, czyli około 140 zł
Bilety można kupić na miejscu lub przez Internet.
Godziny otwarcia: 9.00 - 18.00

http://www.heidepark.pl

Park rozrywki Heide Park

Park rozrywki Heide Park

Park rozrywki Heide Park

Park rozrywki Heide Park

Park rozrywki Heide Park

AWP

 • Wt., 29-12-2009 widelec251
  Autor nie ma najmniejszego pojęcia o czym pisze. News sklecony na kolanie w ciągu 2-3min. "Big Loop, czyli jeden z największych rollercoasterów na świecie."- to mnie naprawdę powaliło?! Nie wiem czy autor spojrzał choćby do zasranej wikipedii. Takich dyrdymałów dawno nie słyszałem. "Możliwość wjechania na 100-metrową wieżę widokową w obracającej się przeszklonej kabinie i powrót na ziemię z prędkością 1,2 m/s". Autor mówi tu o wieży widokowej, a daje opis Screama... Całkowita porażka i wstyd wielki jak sam Colossos. Żenua.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 30-07-2012 Gość
  gość (Pt., 31-07-2009) napisał:

  zapraszam serdecznie , mieszkam niedaleko .. zaplace wszystko tez nocleg. Milo widziani sa dobrze wygladajcy facet/ ci..

  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3