Paprocki&Brzozowski for Reserved

38 Komentarzy
4 Zdjęcia
Środa, 23-01-2008

Paprocki&Brzozowski for Reserved

Współpraca znanych projektantów z popularnymi i powszechnie dostępnymi markami odzieżowymi to żadna nowość. Specjalistą w tej dziedzinie jest niewątpliwie firma H&M, która taki rodzaj mieszania mody wysokiej z niską wprowadziła na stałe do swojego kalendarza. Marka Reserved ma ten sam pomysł, tyle że postawiła przy tym na polskich projektantów.

Autorem wiosenno – letniej kolekcji Reserved jest duet Paprocki&Brzozowski, który do tej pory projektował w pojedynczych egzemplarzach i na indywidualne zamówienia. Obaj panowie o współpracy mówią, że to spełnienie ich marzenia, by dotrzeć do większej grupy kobiet. Projekt zakrojony jest na szeroką skalę.  Paprocki&Brzozowski for Reserved trafi do całej europejskiej sieci sklepów, zdjęcia do kampanii przygotował jeden z najlepszych polskich fotografów Marcin Tyszka, a twarzą nowej linii ubrań została Kornelia Strzelecka, która jest nowym odkryciem francuskiego Vogue’a.   

Kolekcja jest bardzo kobieca, miesza klasykę i prostotę z niebanalnymi dodatkami i krawieckimi eksperymentami.  Projektanci mówią o niej, że inspirowała ich kobieta w stanie zakochania, stąd pastelowa kolorystyka, lekkie tkaniny, falbanki i koronki. Wszystko jest świetnie skrojone, a tradycyjność idzie w parze z nowoczesnymi detalami, których najlepszym przykładem będą t-shirty z nadrukami. Mimo, że temat przewodni jest jeden, klientki będą miały szeroki wybór. Kolekcję tworzą zarówno kreacje wieczorowe, dzienne, jak i eleganckie, stylowe ubrania, które sprawdzą się w pracy.

Oficjalny pokaz odbędzie się 24 stycznia w Warszawie. Kolekcja pojawi się w marcu, w 22 salonach Reserved w całej Polsce.  

Paprocki&Brzozowski for Reserved

Paprocki&Brzozowski for Reserved

Paprocki&Brzozowski for Reserved

AW

 • Śr., 23-01-2008 kaili
  znani projektanci??? a co ciekawego zaprojektowali...?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-01-2008 lolka
  dokładnie to samo pomyślałam. kto niby ich wielce zna?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-01-2008 gość
  No nie widać kto się tu nie interesuje modą tylko kupuje to, co aktualnie noszą wszyscy. To są jedni z najlepszych projektantów Polsce, obok Macieja Zieńa, żeby nie powiedzieć najlepsi.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-01-2008 gość
  kaili (Środa, 23-01-2008) napisał:  znani projektanci??? a co ciekawego zaprojektowali...?  nie stac Cie na nich wiec stad niewiedze ;p
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-01-2008 gość
  kaili (Środa, 23-01-2008) napisał:  znani projektanci??? a co ciekawego zaprojektowali...?


  AAAAA jak można zadawać takie pytania??? To nawe dziecko wie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-01-2008 Odeta
  jak na wiosennę kolekcję to 22 marca-troche późno
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-01-2008 gość
  gość (Środa, 23-01-2008) napisał:  No nie widać kto się tu nie interesuje modą tylko kupuje to, co aktualnie noszą wszyscy. To są jedni z najlepszych projektantów Polsce, obok Macieja Zieńa, żeby nie powiedzieć najlepsi.


  to że pisza o nich kolorowe magazyny dla pań nie świadczy o tym że są najlepsi. najlepsza w polsce jest bezsprzecznie Gosia Baczyńska
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-01-2008 Ginks
  oooo :) baaaardzo fajnie;] pewnie wyjdzie coś naprawdę ciekawego:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-01-2008 Zula
  a ja właśnie wole od baczyńskiej ten duet i zienia. Są gusty i guściki. I nie rozumiem dlaczego już krytykujecie skoro nawet nie widzieliście jaka będzie ta kolekcja. A skoro nie znacie projektów to wpiszcie sobie w google! Może poszerzy się wam modopogląd.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-01-2008 cherri
  No tak, dla niektórych snobek liczy się tylko metka D&G , Chanel czy Diora !!!
  Nasz duet P&B tworzy naprawdę świetne, nowatorskie rzeczy. Reserved to nie szczyt, ale trzeba się gdzieś dac zauważyc...
  Ciekawi mnie Kornelia Strzelecka ??? To chyba nowa twarz ? Choc podobno będzie w wiosennej kolekcji Prady...
  Trzymam kciuki za naszych chłopaków !!!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4