Pandora wspiera walkę z rakiem piersi

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 05-09-2011

Pandora wspiera walkę z rakiem piersi

W tym roku rusza druga edycja kampanii walki z rakiem piersi „Wspieram – Działam” pod patronatem Fundacji TVN. Włączyła się do niej również marka Pandora, która od sześciu lat wspiera w różnych miejscach na świecie walkę z rakiem piersi.

15% dochodów uzyskanych ze sprzedaży ośmiu specjalnie zaprojektowanych produktów (m.in. z rozpoznawalnym motywem różowej wstążki), Pandora przeznaczy na zakup najnowocze¬śniejszego sprzętu dla Centrum Profilaktyki Nowotworowej przy Instytucie Onkologii w Warsza¬wie. W akcji udział wezmą wszystkie autoryzowane salony Pandory w Polsce oraz salony sieci YES. Kampanię, jako Ambasadorki, wspierają: Krystyna Kofta, Małgorzata Domagalik, Beata Sadowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Martyna Wojciechowska.

Kampania będzie trwała od października do grudnia 2011.

http://www.pandora.net/pl-pl/

Pandora wspiera walkę z rakiem piersi

AG

 • Pn., 05-09-2011 gość123
  Cel może i szczytny, ale biżuteria brzydka.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-09-2011 gość
  Pandora robi pieniądze na tragedii wielu kobiet, jestem jedną z nich i takie napompowane akcje nie robią na mnie wrażenia. Poza tym, projekty infantylne i tuzinkowe.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 06-09-2011 gość
  poza elementami z lucerną (zawieszka i klips - ktore zresztą były już w zeszłym roku w kampanii) reszta z przykrością muszę stwierdzić że brzydka :(
  Odpowiedz Zgłoś