Pałac w Sieniawie

Tagi: hotele, pałac
4 Komentarze
0 Zdjęć
Sobota, 08-07-2006

Do Sieniawy trafiliśmy zupełnie przypadkowo, podróżując w zeszłym roku po Polsce. Po kilkudniowej monotonii kuchni regionalnej w wydaniu "kotlet schabowy po... (i tu nazwa regionu)", z prawdziwą przyjemnością zatrzymaliśmy się w pałacu.

Olbrzymi park, kort tenisowy, wypożyczalnia rowerów, a przede wszystkim wyśmienita kuchnia w Oficynie Dworskiej i piwniczka win. Cena za pokój dwuosobowy ze śniadaniem już od 220 zł za dobę. Dobra odskocznia na dzień, czy dwa. Przed wyjazdem lepiej zarezerwować pokój i upewnić się, czy akurat nie jest organizowana jakaś większa, głośna impreza.

www.sieniawa.net

MW

 • Niedz., 09-07-2006 MKrk
  Rzeczywiście, to miejsce jest takim azylem, w którym zapomina się o codzienności i problemach... POLECAM!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 10-07-2006 gość Leon
  Do historii:W 1941 r dowódcą placówki granicznej ZSRR był lejtnant ZORIN,króry był po wojnie ambasadorem ZSRR w Paryżu i wiceministrem spraw zagranicznych.Po wojnie zamek odbudował IGLOPOL,na swój koszt.Sieniawa długie lata należała do powiatu Jarosław,teraz niepotrzebnie do Przeworska.Odpoczywając w hotelu warto poznać okoliczne tereny.Radzę kliknąć na stronę:www.kuzmicz.pl kupić tą książkę,a wiedza historyczna o tym rejonie będzie wzbogacona w bardzo ciekawe wydarzenia.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 05-08-2007 Cipqa
  byłam tam dzisiaj ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-11-2008 gość
  A ja miałam tam wesele, polecam:) wspaniałe miejsce na taką imprezę, szczególnie latem
  Odpowiedz Zgłoś