Otwarcie butiku LOFT37.PL i AGATA WOJTKIEWICZ

5 Komentarzy
8 Zdjęć
Piątek, 23-03-2012

Mamy dobrą wiadomość dla miłośniczek polskich projektantów i modnego designu. 20 marca przy ul. Mokotowskiej 65 w Warszawie został otwarty pierwszy, autorski butik marek LOFT37.PL i AGATA WOJTKIEWICZ. Co znajdziemy w środku? Ręcznie wykonywane buty z wiosennej kolekcji Tutti Frutti LOFT37.PL oraz kobiece kreacje Agaty Wojtkiewicz.

Na uroczystym otwarciu zaprezentowano najnowsze kolekcje projektantek na sezon wiosna-lato 2012. Oprócz kreacji w modnych pastelach i beżach, projektantka zaprezentowała także linię autorskiej biżuterii Dorota Kempko dla Agata Wojtkiewicz.

„Cieszę się, że wspólnie z Joanną i Pauliną z LOFT37.PL stworzyłyśmy ciepłe, przyjazne i przede wszystkim modne miejsce w centrum Warszawy. Poznałyśmy się przy okazji projektowania kolekcji na ostatni Fashion Week i podczas wspólnej pracy odkryłyśmy, że posiadamy podobną stylistykę. Zaowocowało to kolejnym wspólnym projektem – Mokotowską 65. To tutaj kobiety ceniące świetną jakość i styl znajdą zarówno ubrania, biżuterię, jak i buty – pełną stylizację na każdą okazję.” – powiedziała Agata Wojtkiewicz.

Butik czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00 oraz w sobotę od godz. 11.00 do 16.00

Więcej informacji na temat kolekcji LOFT37.PL i Agaty Wojtkiewicz można znaleźć na stronach www.loft37.pl oraz www.agatawojtkiewicz.pl

AWP

 • Pt., 23-03-2012 pantofel
  buty robione po garażach na stołkach i taki szał? nie rozumiem tego szału na loft
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-03-2012 bucik
  te panie maja niezle znajomosci i promuja swoje garazowe buciki we wszystkich mediach moze poznamy ich znajome od PR
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-03-2012 kobieta
  siedzi szewc w garazu butki robi a panie wymyslaja otoczke jak zrobic wiele halasu o nic
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 24-03-2012 Gość
  Tak to ja zapaskudziłem kibel podczas rautu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-04-2013 Kinga
  [Tak piszą ci którzy nic nie potrafia i zazdroszczą innym, ja jestem pełna podziwu bardzo chętnie chciałabym mieć buciki od Pań, tylko jakoś nigdzie nie mogę ich namierzyć, pomóżcie i dawajcie buciki do neta... Pozdrawiam, buty przepiekne
  Odpowiedz Zgłoś