Opium Yves Saint Laurent z przekonującym lampartem i zaskakującą Emily Blunt

2 Komentarze
10 Zdjęć
Piątek, 30-12-2011

To był oryginalny pomysł i spora niespodzianka – Emily Blunt ambasadorką Opium Yves Saint Laurent. Nawet sama zainteresowana mówiła, że ktoś popełnił spory błąd, decydując się na nią. Aktorka przyznała, że rolę przyjęła ze względu na kontrowersje i aurę skandalu, jakie towarzyszyły Opium od początku istnienia kompozycji. Yves Saint Laurent mierzył się z oskarżeniami ciężkiego kalibru. A to że propaguje bezwstydną nagość, a to że namawia do zażywania narkotyków. I tak oto gesty i zdjęcia promujące kultowy dziś zapach na zawsze weszły do historii modowych kampanii.

Tegoroczny film dedykowany Opium tworzy szalenie elegancki i mocny duet: Blunt w czarnym, klasycznym smokingu Yves Saint Laurent oraz lampart. Aktorka pewnym krokiem przemierza korytarz eleganckiego apartamentu, by dotrzeć do pokoju, w którym znajduje chroniony przez lamparta flakon Opium.

Ciekawostka: wyboru kreacji - w tym przypadku czarnego garnituru - dokonał grający w filmie lampart. Pod uwagę brana była suknia. Treser przekonał jednak ekipę do zmiany stylizacji stwierdzeniem, że zwierzę nie zniesie zwiewnych szyfonów falujących wokół grającej z nim aktorki. Mocny argument.

AW

  • Pt., 30-12-2011 Gosciowa
    koszmarna reklama. uzycie Lacrimosa z Requiem Mozarta to nie tylko profanacja, ale kompletnie mnie nie przekonuje do zakupu tego produktu. Reklama jest przygnebiajaca i bez pomyslu
    Odpowiedz Zgłoś
  • Sob., 31-12-2011 xxx
    taka nijaka
    Odpowiedz Zgłoś