Opieka nad zwierzętami

56 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 21-11-2006

Opieka nad zwierzętami

Zwierzęta umilają życie, ale czasem trudno jechać z nimi na urlop. Angażowanie rodziny do wyprowadzania psa, karmienia kota czy rybek to ryzyko. Ktoś zapomni, lub przekarmi i będzie kłopot. Lepiej wynająć do tego kogoś, kto za to pobierze opłatę, bo kiedy się za coś płaci, można wymagać więcej, niż od kogoś, kto robi przysługę.

W serwisie www.milusi.pl można zamówić opiekę nad naszym zwierzęciem pod naszą nieobecność. Zapracowani mogą też zlecić wyprowadzanie psa czy inne codzienne obowiązki. Opiekun pod nieobecność właściciela zabiera zwierzę do siebie do domu (kiedy chodzi o opiekę w ciągu dnia, oczywiście zwierzę jest w domu właściciela), karmi go jedzeniem pozostawionym przez właściciela (może też kupić wybraną karmę), zajmuje się nim. Zawsze jest to ta sama osoba, więc zwierzę nie czuje się nieswojo.

Żeby zamówić usługę, wystarczy skontaktować się z firmą Milusi.pl pod numerem telefonu 505 117 454 i ustalić szczegóły. Ceny zaczynają się od 35 zł za opiekę nad niedużym zwierzęciem w ciągu dnia. Firma przygotowana jest do opieki nie tylko nad kotami i psami, ale także nad wężami, gadami, rybami - wedle potrzeb. W tej chwili usługa dostępna jest tylko w Warszawie i okolicach, ale autorzy serwisu pracują nad poszerzeniem funkcjonalności.

Do firmy mogą się też zgłaszać osoby chcące zajmować się zwierzętami.

www.milusi.pl

AMG

 • Wt., 21-11-2006 gość
  słodki misiaczek :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-11-2006 gość23
  Jak ktos przygarnia psa,to powinien sie liczyc ze wszystkimi obowiazkami jakie na niegi spadna.Trzeba sie zastanowic czy damy rade wszystkiemu podolac a nie wziac psa i potem zastanawiac sie komu go podrzucic...Troche odpowiedzialnosci
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-11-2006 Agniesiak
  świetny pomysł :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-11-2006 gość
  bardzo mi sie podoba piesek i kotki slodziudzkie superrrrrr
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-11-2006 gość
  super ten pieseik
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-11-2006 lolunia777
  bardzo bym chciala pracowac z zwierzetami ale jestem na to zamloda:( koffam zwierzatka sliczne sa :):*:P:D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-11-2006 gość
  E tam no niewiem czy to AŻ taki dobry pomysł :P
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-11-2006 gość
  ale sweet pieske:) ja go chce:):)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-11-2006 zoja
  oczywiscie ze sietny pomysl, bo odpowiedzialnoasc to jedno a koleje zyciowe to drugie,czasem zdarza sie tak ze nie mozna zabrac psa czy kota ze soba chociaz sie go bardzo kocha, takie zwierzeta ma sie na kilkanascie lat i niemozliwym jest przewidziec wszystkie sytuacje, dlatego uwazam ze jest to naprawde dobry pomysl, poza tym popularny na zachodzie.pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 22-11-2006 gość
  słodziusi
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 6