Opancerzony Mercedes E

14 Komentarzy
3 Zdjęcia
Czwartek, 19-02-2009

Opancerzony Mercedes E

W krótkim czasie po opisywanym przez nas wprowadzeniu na rynek nowej wersji E klasy, Mercedes-Benz oferuje wersję E-Guard, czyli model opancerzony.

Najważniejsze cechy tej wersji to elementy ochronne ze specjalnej stali, niewidoczne na pierwszy rzut oka – samochód nie wyróżni się niczym spośród modeli nieopancerzonych. Montowana ochronna klatka, niewidoczna przy oględzinach samochodu, doskonale ochroni pasażera. Możliwa jest także instalacja alarmu, uruchamianego za naciśnięciem przycisku, a także interkomu, umożliwiającego komunikację między kierowcą a pasażerem.

Opancerzony Mercedes klasy E jest w stanie wytrzymać ostrzał kulami kalibru aż do .44 Magnum, uderzającymi w karoserie pod dowolnym kątem. Dostępne jest też opancerzenie podwozia, które chroni tę część samochodu przed atakiem przy pomocy granatu ręcznego DM51.

Ostatnim istotnym elementem wyposażenia wersji E-Guard są opony, umożliwiające poruszanie się z prędkością do 240 km/h. Po przestrzeleniu, opony pozwalają pokonać odległość do 50 km z prędkością do 80 km/h.

Cena pakietu: 45 000 euro (około 220 500 zł)

Pytaj u dealerów Mercedesa.

www.mercedes.pl

Opancerzony Mercedes E

Opancerzony Mercedes E

MWW

 • Pt., 20-02-2009 gość
  dobra miejcie maybachy a i tak ten mercedes jest 100X ladniejszy. nie wiem po co wydawac dziesiec razy tyle za brzydszy i gorszy samochod czyzby debile wygrali w lotka?? :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 20-02-2009 gość
  niech najlepiej czołgiem jeżdzą
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 20-02-2009 gość
  gość (Piątek, 20-02-2009) napisał:  dobra miejcie maybachy a i tak ten mercedes jest 100X ladniejszy. nie wiem po co wydawac dziesiec razy tyle za brzydszy i gorszy samochod czyzby debile wygrali w lotka?? :D  Maybach jest dla elity a mercedes dla panow w strojach sportowych ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 22-02-2009 gość
  hahahaahahahahah ludzie ktorzy jezdza maybahami niewchodza na strony z takim gownem jak E-klasa .
  monik (Czwartek, 19-02-2009) napisał:  powiem tak ja mam maybacha i jestem bardzo zadowolonai polecam ;) a co do tego samochodziku to nie wiem bo za bardzo sie nie znam.ale wizualnie bardzo fajny.

  Odpowiedz Zgłoś
1 2