Olejek do kąpieli

Tagi: olejek, kąpiel
5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 21-09-2006

Olejek do kąpieliOlejek z drzewa sandałowego otrzymywany jest przez destylację drewna sandałowego z parą wodną. Przeznaczony do pielęgnacji skóry całego ciała podczas kąpieli.

Pozostawia odświeżający i przyjemny zapach jeszcze długo po kąpieli. Naturalny olej z nasion winogron natłuszcza skórę przynosząc efekt świeżości i dobrego samopoczucia. Olejek sandałowy przywraca równowagę psychiczną, uspokaja i relaksuje. Posiada właściwości antyseptyczne. Jest łagodnym afrodyzjakiem.

Wskazania: napięcia nerwowe, stres, bezsenność, depresja, lęki, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, katar, kaszel, zapalenia skóry.

Stosowanie: około 10 ml na wannę ciepłej wody. Po kąpieli nie spłukiwać ciała wodą.

Cena 500 ml: 83 zł, do kupienia tu:

http://www.sklep.saponaria.pl/_content/art_256.php

MT

 • Czw., 21-09-2006 Selene
  "kąpieli nie spłukiwać ciała wodą."
  To znaczy ze mam sie splukiwac zimna czy odrazu sie wytrzec(albo i nie)??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 gość
  Nie spłukiwać. Olejek osiada na ciele i nie potrzeba już balsamu. Jest tylko jedno ale... podczas takiej kapieli nie należy używać żeli pod prysznic i mydła, które trzeba przecież potem spłukać z ciała. Ja robię tak. Najpierw pod prysznicem się namydlam i spłukuję, a potem napuszczam wodę z olejkiem do wanny i relaksuję się.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 Serena
  Przekonałam się co do produktów tej firmy...ten olejek też pewne jest świetny...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 Pamela
  Chętnie bym sobie taki kupiła, jak dla mnie boski:):)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-09-2006 fly
  z własnego doświadczenia muszę powiedzieć,że olejek sandałowy, czy też inne nie działa tak jak go opisują; szczerze to nic nie czuć; jedynym który w miarę odwzorowuje swój opis działania jest miętowy, ale reszta sucks... pozdro
  Odpowiedz Zgłoś