Ogłoszenie dnia: apartament do wynajęcia

38 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 15-08-2006

Ogłoszenie dnia: apartament do wynajęcia

Apartament w centrum Warszawy z przeznaczeniem na biuro lub mieszkanie. Wydzielone są w nim dwie strefy: dzienna z salonem, kuchnią, łazienką, holem i loggią oraz sypialniana z 2 pokojami, garderobą, przedpokojem, schowkiem oraz sypialnią z pokojem kąpielowym i łazienką.

Apartament znajdujący się w budynku z 2005 roku wykończony jest w bardzo wysokim standardzie. Na podłogach w pokojach jest egzotyczne - bambusowe drewno, w holu, salonie i kuchni - ceramika, a w łazienkach - ceramika oraz stal nierdzewna.

Część mieszkania ma podwieszane sufity. Klimat tworzy oświetlenie - wbudowane w ścianę oraz podświetlany automatycznie sterowanymi diodami, oszklony słup. Ozdobne elementy ścienne wykończone są w drewnie, a w holu i salonie w stali nierdzewnej. Całe mieszkanie zarządzane jest przez centralny komputer. Dotyczy to w szczególności zarządzania: alarmami, wejściem, klimatyzacją, odsłanianiem zasłon, włączaniem i wyłączaniem oświetlenia, kolorami oświetlenia ściennego i słupów świetlnych, lodówką oraz kinem domowym.

Apartament ma własny centralnie zarządzany system alarmowy z kamerami oraz zabezpieczenia przeciwpożarowe. Drzwi wejściowe posiadają system elektronicznej kontroli wejścia połączony z ochroną budynku. Do apartamentu przynależy też podziemny garaż.

Ogłoszenie dnia: apartament do wynajęcia

Cena: 12 000 zł miesięcznie

Adres: Warszawa, Śródmieście, ul. Grzybowska

Metraż: 198 m2, w tym największy pokój dzienny ma aż 92 m2. Apartament znajduje się na 6 piętrze.

Skontaktuj się z właścicielem: telefon: 693 352 945, e-mail: 90130@bbz.com.pl

MT

 • Pn., 11-09-2006 gość
  A mi sie nie podoba! Nie lubie takiego futurystycznego stylu. Nie chcialbym w czyms takim mieszkac. Jak bym taki mial to postaralbym sie jak najszybciej sprzedac! Beznadzieja!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 12-09-2006 gość
  tak szczerze mowiac nic nadzwyczajnego..nawet mi sie tam ani jedna rzecz nie podoba ..wnetrze urzadzone sztywno i zimno pustki .. kazdy lubi co innego..i w zyciu nei dalabym tyle kasy za cos takiego ..wolalabym juz dom a nie mieszkanie narka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 15-09-2006 gość
  Ohhh ten mi się podoba!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 30-09-2006 gość
  Wyjebisty apartament
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-10-2006 pola
  znajdzie sie sporo chetnych w to nie watpie, mnostwo jest zamoznych polakow.
  jest jedna zrecz nie wymieniona, a ktorej oczekiwalabym po tej cenie, mianowicie basen w budynku tylko do uzytku mieszkancow.to dobra zrecz gdy sie mieszka w centrom halasliwego i brudnego miasta.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 14-10-2006 gość
  taniocha a po za tym kto po wuja wsadzził zdjęcie mojego domu jak miesiąc temu go kupiłam identiko
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-02-2007 gość
  Piękny. I sprzęt idealny w nim jest
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 23-02-2007 gość
  i to tyle
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4