Oglądaj Talent Warsaw Fashion Street 2010 live!

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 26-06-2010

Oglądaj Talent Warsaw Fashion Street 2010 live!

W najbliższą niedzielę odbędzie się Warsaw Fashion Street. Wszystkich, którzy nie mogą być w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu zapraszamy do oglądania naszej transmisji z wydarzenia.

Talent Warsaw Fashion Street 2010 będzie można obejrzeć na żywo. Na wybiegu zobaczymy projekty szczęśliwych finalistów konkursu, którzy zawalczą o prestiżową statuetkę Talent Warsaw Fashion Street 2010. Kolekcje oceniać będzie jury w składzie: Marcin Świderek, Robert Kupisz, Michał Zaczyński i Dorota Wróblewska.

Pokazy obejrzysz na żywo tu:
http://www.kimono.pl/FashionShow

Sponsorem transmisji jest Sony Ericsson, producent telefonu Vivaz TM.

 • Sob., 26-06-2010 gość
  wybieram się. jako fotograf :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 26-06-2010 gość1
  a o której to się wszystko zaczyna ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 26-06-2010 gość
  byłam dzisiaj (też był jakiś mniej oficjalny pokaz). z przykrością muszę wyznać, że nawet jak na polskie standardy było fatalnie. około trzydziestu gapiów którzy się przez pomyłkę znaleźli pod wybiegem na krakowskim stało i się przyglądało modelkom przez dwadzieścia sekund, następnie idąc dalej (włącznie ze mną). jakaś masakra organizacyjna i strata czasu. wybieg BARDZO prymitywny (chyba z jakiegoś kartonu) i wydawało się, że zaraz się rozwali pod ciężarem modelek (których stroje nie są nawet warte opisywania). na pewno nie pójdę jutro, ale ciekawe co ludzie nie z branży (którzy na pewno będą te wydarzenie opiewać) będą o tym obiektywnie sądzić...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-06-2010 gość
  gość (Sobota, 26-06-2010) napisał:  byłam dzisiaj (też był jakiś mniej oficjalny pokaz). z przykrością muszę wyznać, że nawet jak na polskie standardy było fatalnie. około trzydziestu gapiów którzy się przez pomyłkę znaleźli pod wybiegem na krakowskim stało i się przyglądało modelkom przez dwadzieścia sekund, następnie idąc dalej (włącznie ze mną). jakaś masakra organizacyjna i strata czasu. wybieg BARDZO prymitywny (chyba z jakiegoś kartonu) i wydawało się, że zaraz się rozwali pod ciężarem modelek (których stroje nie są nawet warte opisywania). na pewno nie pójdę jutro, ale ciekawe co ludzie nie z branży (którzy na pewno będą te wydarzenie opiewać) będą o tym obiektywnie sądzić...

  WCZORAJ BYŁA TYLKO PRÓBA ! Haha, myślałaś, że to był pokaz?! Widac, że na żadnym wcześniej nie byłaś. NIe wypowiadaj się na temat rzeczy, o ktorych nie masz pojęcia.
  pozdro
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-06-2010 gość
  Żal patrzeć.. te panienki chodzące jak konie. Nuda, brak stylu i pomysłu! Tandeta dla jakiś niedoróbek!
  Odpowiedz Zgłoś