Odżywka do rzęs Lashfood

8 Komentarzy
3 Zdjęcia
Czwartek, 12-05-2011

Odżywka do rzęs Lashfood

Długie, gęste rzęsy to marzenie wielu z nas. Odżywka Lashfood, oparta na technologii nanopeptydowej, powoduje wzrost rzęs.

Dzięki nanotechnologii peptydy, znane jako substancje budulcowe, mogą łatwo przenikać przez warstwy skóry, a wyniki ich działania są dużo trwalsze i efektywniejsze.  Efekty zaczynają być widoczne już po 3-4 tygodniach. 24-godzinny odżywczy system dostarcza najsilniej działające składniki na poziomie komórkowym. Rzęsy stają się dłuższe, grubsze, silniejsze i ciemniejsze wraz z czasem stosowania. Pełnych rezultatów należy się spodziewać w ciągu 2-3 miesięcy, zgodnie z indywidualnym cyklem życia rzęsy. W przypadku zaprzestania kuracji, rzęsy stopniowo powrócą do pierwotnego stanu.

Cena: około 330 zł (5 ml, wystarczy na 5 miesięcy kuracji)

Produkt dostępny jest w wybranych salonach kosmetycznych na terenie całego kraju oraz na http://www.lashfood.pl
http://www.amoreandamore.com

Każdy kupujący odżywkę Lashfood wspiera Ogólnopolską Organizację na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy „Kwiat Kobiecości”.

Odżywka do rzęs Lashfood

Odżywka do rzęs Lashfood

MW

 • Czw., 12-05-2011 gość
  czy to działa ???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-05-2011 gość
  to nie jest żadna podróbka, haha! cytując nie ładne stwierdzenie poniżej "chamstwo" to jest ta reklama Revitalash :D ten produkt LashFood jest stworzony w nowej technologii, zdecydowanie bardziej naturalny - działa :) ja używam od paru miesięcy - moje rzęsy są silniejsze, jest ich więcej, polecam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-05-2011 gość
  bardzo fajny produkt, jestem fanką kosmetyków na bazie wyciągów/ekstraktów z ziół i roślin - już złożyłam zamówienie :) zacznę dbać o rzęsy!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-12-2011 Gość
  szkoda tylko ze nie dziala
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-01-2012 jajestem
  na mnie dziala, stosuje od 4 mies!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-02-2012 lashfoodziarka
  mega dziala
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-02-2013 dzast875
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-10-2013 albatroska
  Mysle ze teraz tez fajny efekt daje aplikacja NouveauScara. Naprawde podkresla piekno rzęs i ja zdecydowanie własnie polecam przy swoich ładnych rzęsach.
  Odpowiedz Zgłoś