Odtwarzacz Blu-ray Panasonic DMP-BD30

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Wtorek, 08-04-2008

Odtwarzacz Blu-ray Panasonic DMP-BD30

Panasonic wprowadza na rynek polski odtwarzacz płyt Blu-ray DMP-BD30.

Odtwarzacz jako pierwszy w pełni obsługuje format BD-Video Final Standard Profile 1.1. Oznacza to, że odtwarzacz posiada dodatkowy dekoder video, umożliwiający użycie  funkcji PIP (Picture-in-Picture), a także dekoder audio (funkcja Audio Mixing), który dekoduje sygnały dostarczone z zewnętrznych źródeł i pozwala np. na wybór jednej ścieżki dźwiękowej z dwóch obrazów.

Panasonic DMP-BD30 wyposażony jest w slot SD. Odtwarza format AVCHD z kamer High Definition, a  materiał zapisany na karcie pamięci SD może być wyświetlany bezpośrednio z odtwarzacza Blu-ray. Urządzenie to wyświetla także zdjęcia w formacie JPEG w rozdzielczości Full HD. Po podłączeniu urządzenia z kompatybilnym amplitunerem otrzymuje się jakość porównywalną z materiałem ze studia dźwiękowego. Funkcja Audio Re-master kompensuje dane utracone w wyniku kompresji zastosowanej podczas nagrywania na płytę Blu-ray lub DVD, a co za tym idzie pomaga uzyskać pełniejszy, bogatszy, wierny oryginałowi dźwięk.

Cena: 1 999 zł

www.panasonic.com

Odtwarzacz Blu-ray Panasonic DMP-BD30

MWW

 • Wt., 08-04-2008 Marcin z Wrocławia
  Co to jest funkcja PIP. To znaczy że jak ktoś w filmie powie brzydkie słowo to on robi PIP? Hę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-04-2008 gość
  Picture-in-Picture retardzie znaczy, że leci Ci obraz duży a w rogu obraz mały czego innego np film DVd+ TV albo komputer + TV w tle.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-04-2008 gość
  PS3 obsluguje Profile 1.1, a nawet 2.0
  Poza tym ten model to nie nalezy do luksusowych odtwarzaczy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-04-2008 Koppernick
  Moze i nie nalezy do luksusowych, ale niektóre układy w nim, projektował polski elektronik, a Panasonic zapłacił mu nie jak jakiemus murzynowi tylko jak prawdziwemu inzynierowi z USA albo Niemiec, czytałem o tym w prasie elektronicznej, wiec jak szukasz podobnego sprzętu wybierz ten, właśnie ze względu na polski akcent ;P
  Odpowiedz Zgłoś