Nowy trend: kino jacuzzi

0 Komentarzy
8 Zdjęć
Czwartek, 20-09-2012

Zwykłe kina przynoszą zbyt małe dochody? Anglicy znaleźli niszę - kina jacuzzi. Zupełnie nowy trend w biznesie i rozrywce wypromowany został przez grono znajomych oglądających wspólnie olimpijskie zmagania z poziomu... wanny z bąbelkami.

Kino w plenerze to hit każdego lata, także w Polsce. Zwykle łączy się z ideą kina samochodowego lub pikników. Dla mieszkańców Londynu to już przeżytek. Obecnie na topie jest kino mieszczące się na dachu z widokiem na panoramę miasta.

12 wanien jacuzzi, szampan, widok na centrum Londynu i zachód słońca w tle. Tak prezentuje się kino Hot Tub, działające w Hackney we wschodniej części miasta. Na potrzeby nietypowego kina zagospodarowano dach należący do klubu Netil360.

Kino Hot Tub adresowane jest do młodych ludzi, spragnionych nowych doświadczeń. Seans rozpoczyna się kieliszkiem szampana i kończy zwykle dobrą zabawą, trwającą długo po zakończeniu filmu.

Klienci mają do wyboru trzy rodzaje jacuzzi. Ceny biletów rozpoczynają się od 25 funtów. Wynajem prywatnej 8-osobowej wanny kosztuje 220 funtów. Czy to wiele? Asher Charman, główny pomysłodawca kina, na brak zainteresowania nie narzeka.

http://hottubcinema.com/
http://www.facebook.com/HotTubCinema

MM