Nowe telewizory Panasonic Viera

11 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 02-04-2008

Nowe telewizory Panasonic Viera Panasonic wprowadza na polski rynek linię płaskich telewizorów Viera.

Nowe telewizory plazmowe i LCD wyróżnia świetna jakość obrazu, bardzo ostre ruchome obrazy, szeroka gama wyświetlanych barw oraz wysoki współczynnik kontrastu, który pozwala uzyskać głęboką i naturalną czerń. Panele plazmowe Viera jako jedyne na świecie produkowane są bez użycia ołowiu, co znacznie ułatwia proces recyklingu lub utylizacji.

Oferta płaskich telewizorów Panasonic Viera została poszerzona między innymi  o 46-calowe telewizory plazmowe, które uzupełniają linię Full HD oraz 100-hercowy telewizor LCD o podwójnej częstotliwości skanowania, która zapewnia bardzo wysoką jakość obrazu oraz wszechstronność funkcji. Płaskie telewizory z nowej linii wyposażono w nowy tryb eco, który znacznie obniża pobór energii.

Viera Link umożliwia sterowanie różnymi współpracującymi urządzeniami audio-video Panasonic za pomocą jednego pilota należącego do telewizora Viera z płaskim ekranem. Większość modeli telewizorów jest wyposażona w gniazdo na karty pamięci SD. Wystarczy wyjąć kartę SD np. z cyfrowego aparatu fotograficznego lub kamery i włożyć ją do gniazda, aby natychmiast obejrzeć pokaz zdjęć lub film video na płaskim ekranie telewizora. Ponadto, modele plazmowe z serii PY800 obsługują nowy standard AVCHD, dzięki czemu użytkownicy mogą bezpośrednio oglądać filmy Full HD poprzez wygodny system bezprzewodowy.

Ceny:
Telewizory plazmowe: od 3 699 zł do 7 999 zł
Telewizory LCD: od 4 299 zł do 6 199 zł

www.panasonic.com

Nowe telewizory Panasonic Viera

W serwisie Radar.pl znajdziesz telewizory Panasonic Viera.

MWW

  • Pn., 07-04-2008 gość
    gówniaro ado spadaj już ci mówiłem przestań być fachowcem od wszystkiego bo ty nic nie robisz pierdzisz w stołek i gapisz sie na wszysto co jest tutaj fachowiec od samochodów , willi i podpasek
    Odpowiedz Zgłoś
1 2