Nowe miejsca na modnej mapie Warszawy: Pozytywka

0 Komentarzy
10 Zdjęć
Czwartek, 25-04-2013

Niedawno w centrum Warszawy została otwarta Pracownia Mebli&Wnętrz „Pozytywka” . Lokal jest niewielki, ale z miłym klimatem i profesjonalną obsługą. To dobry adres dla wszystkich, którzy urządzają mieszkanie lub planują w nim zmiany. Specjalnością pracowni są drewniane meble w stylu prowansalskim, które świetnie nadają się do sypialni czy pokoi dziecinnych.

W ofercie są proste, jasne regały czy szafy inspirowane designem skandynawskim czy w stylu Shabby Chic. Pasują one przede wszystkim do salonu, jadalni czy kuchni. Pracownia ma własny zakład produkcyjny, dlatego możliwa jest realizacja każdego, nawet najbardziej nietypowego zamówienia.

Szafy, regały czy biblioteki wykonywane są z naturalnego drewna, m.in olchy, czereśni, dębu, brzozy. Założycielki Pracowni kochają meble z duszą, dlatego pomyślały też o przedmiotach, które będą z nimi współgrały. Są to przede wszystkim poduszki i kolorowe zabawki do dziecięcych pokoi. Oczywiście „Hand Made”. W Pracowni można także kupić obrazy, lampy i zegary.

Pracownia Mebli&Wnętrz „Pozytywka” czynna jest od poniedziałku do soboty, w wybrane dni można spotkać się tam z architektem.

www.pozytywka.com.pl