Nowa oferta UEFA na Mistrzostwa Europy – Club Prestige Platinum i Gold

1 Komentarz
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 23-01-2012

Podczas nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA zdecydowała się na poszerzenie oferty Club Prestige skierowanej do klienta korporacyjnego. Do wyboru będą dwa rodzaje pakietów przeznaczonych dla klientów biznesowych:

1. Club Prestige Platinum - prywatna, ekskluzywna loża (zwana skybox) z panoramicznym widokiem na całe boisko. Gwarancja prywatności i indywidualna obsługa cateringowa.

2. Club Prestige Gold - najlepsze miejsca na trybunach, ale przed i po meczu wejście do wspólnej strefy biznesowej z cateringiem i rozrywkami.

Posiadacze wejściówek Club Prestige będą mogli wejść na stadion trzy godziny przed meczem i zostać półtorej godziny po. Nowe propozycje Club Prestige Platinum i Gold dla pojedynczych spotkań UEFA EURO 2012™ dotyczą meczów grupowych w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu oraz obu spotkań ćwierćfinałowych w Polsce.

Ceny: od 1 450 euro, czyli około 6 300 zł (mecz grupowy - Club Prestige Gold) do 2 850 euro, czyli około 12 370 zł (faza pucharowa - Club Prestige Platinum)

AWP