Nowa generacja nawilżania – Hydrogenic Dr Irena Eris

3 Komentarze
5 Zdjęć
Sobota, 03-12-2011

Już dawno obalono mit, że zimą nie powinno się używać kosmetyków nawilżających. Wszystkim, który jednak mają obawy, polecamy jedną z ekskluzywnych linii Dr Ireny Eris – Hydrogenic. Kosmetyki te uzbrojono w 24h Hydro Term Complex, który z dawką nawilżenia migruje do różnych warstw skóry, wiec działa nie tylko powierzchniowo. Ponadto absorbuje i zatrzymuje cząsteczki wody w miejscach wymagających szczególnego nawilżenia, oraz uwalnia je w razie potrzeby. Seria polecana jest do każdego rodzaju cery, niezależnie od wieku.

W skład serii Hydrogenic wchodzą:
- krem aktywnie nawilżający na dzień SPF 15 (Cena: 75 zł, 50 ml)
- krem aktywnie nawilżający na noc (Cena: 75 zł, 50 ml
- przeciwzmarszczkowy krem aktywnie nawilżający na dzień i na noc (Cena: 79 zł, 50 ml)
- krem aktywnie nawilżający pod oczy na dzień i na noc (Cena: 65 zł, 15 ml)

Do kupienia w perfumeriach i firmowym sklepie online.

AG

 • Niedz., 11-12-2011 Gość
  Kolejny raz - kosmetyki, które nadają się do supermarketu - prezentowane w portalu o nazwie luxlux. To naprawdę żenujące.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-12-2011 Gość
  Gość (Niedz., 11-12-2011) napisał:

  Kolejny raz - kosmetyki, które nadają się do supermarketu - prezentowane w portalu o nazwie luxlux. To naprawdę żenujące.


  ponieważ ten portal jest w większości przypadków jedynie stroną reklamową dany produkt, co dało się zauważyć na w/w przykładzie marketowych kosmetyków
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 08-01-2012 Gość
  jesteście takie "luksusowe", a nie wiecie, że kosmetyki Eris dzielą się na te "z marketu" - Lirene, oraz na serię z wyższej półki - Dr Irena Eris, które dostępne są praktycznie tylko w sieciach Sephora, Douglas i Marionnaud, również seria Hydrogenic.

  Ach i jeszcze jedno: jeśli cena kremu za 70-80 zł to dla was cena marketowa, to wyobraźcie sobie, że gdyby Irena Eris miała swoją firmę we Francji, za jej kremy płaciłybyście nie 70 a 170 zł. Trochę wiedzy!
  Odpowiedz Zgłoś