Notebook B300 Getac

18 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 27-04-2008

Notebook B300 Getac Firma Getac wprowadza do oferty nowy model notebooka klasy Fully Rugged – B300.

Jest on dostępny z procesorem Intel Core 2 Duo L7400 1.5 GHz. Wydajna bateria wystarcza na 12h pracy a przy zastosowaniu dodatkowego akumulatora czas ten można podwoić. Urządzenie standardowo wyposażone jest moduł sieci bezprzewodowej  WLAN IEE 802.11 a/g/n a opcjonalnie także w modem HSDPA/EVDO. Jest on zgodny z systemami GSM, GPRS oraz EDGE.  Laptop dostępny jest także ze zintegrowanym modułem GPS.

Matryca LCD o przekątnej 13.3" XGA opcjonalnie jest dostępna z ekranem sunlight readable 1200NIT. Dzięki temu rozwiązaniu nawet w bezpośrednim nasłonecznieniu ekran zapewnia znakomitą czytelność. Przewidziany jest także opcjonalnie ekran dotykowy. Notebook wytrzymuje bez uszkodzenia upadki z wysokości 90cm, wstrząsy czy uderzenia. Pracuje w szerokim zakresie temperatur a dysk twardy jest zabezpieczony przed wibracjami.

Bezpieczeństwo danych tak ważne w przypadku mobilnych komputerów gwarantuje moduł TPM 1.2. Zapewnia on kodowanie danych oraz bezpieczeństwo w sieci. Laptop standardowo jest także wyposażony w czytnik linii papilarnych.

Do komputera jest dostępna stacja dokująca umożliwiająca montaż w samochodzie.

Cena: od 18 000 zł

www.elmark.com.pl

MWW

1 2