Norwegian Epic- luksusowe morskie SPA

2 Komentarze
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 05-04-2010

Norwegian Epic- luksusowe morskie SPA

Znana i ceniona Linia żeglugowa NCL - Norwegian Cruise Line już w czerwcu planuje inauguracyjny rejs najnowocześniejszym, największym statkiem wycieczkowym Norwegian Epic.

W pierwszym roku statek będzie pływał po Karaibach Wschodnich i Zachodnich, w późniejszym terminie planowane są rejsy transatlantyckie i śródziemnomorskie. Na pokładzie dostępnych będzie wiele wyjątkowych atrakcji, w tym największe i najnowocześniejsze morskie uzdrowisko, czyli Mandara Spa.

W uzdrowiskowej części ulokowano 39 komfortowych apartamentów, 24 gabinety, 2 prywatne salony zabiegowe, łaźnie parowe i błotne, salon kosmetyczny i fryzjerski a także wydzielone SPA-medyczne z pełnym pakietem zabiegów lekarskich, takich jak akupunktura, Botox czy Restylane. Goście będą mieli do dyspozycji położone wśród tropikalnej zieleni i wodospadów centrum wodolecznictwa, ośrodek odchudzania i poprawy kondycji oraz fitness ze ścianą wspinaczkową, profesjonalną obsługą i pełną ofertą zajęć grupowych i indywidualnych.

W sumie oferowanych jest ponad 50 zabiegów dla kobiet i mężczyzn. Nie sposób wymienić wszystkich, ale jednym z ciekawszych jest rytuał odmładzający, wykonywany na bazie preparatów z czystego 24 karatowego złota.

Ponadto przygotowano specjalno ofertę dla dzieci(Ice Cream Spa) i młodzieży. Wszystkie zabiegi będą wykonywane pod okiem wysokiej klasy licencjonowanych specjalistów lekarzy, fizjoterapeutów, trenerów, masażystów i kosmetyczek.

http://www.ncl.eu/

Norwegian Epic- luksusowe morskie SPA

Norwegian Epic- luksusowe morskie SPA

MO

  • Pn., 05-04-2010 gość

    NLC juz dziala dlugo wiec moze byl, a teraz bedzie inauguracyjny rejs ale najnowoczesniejszym najwiekszym statkiem wycieczkowym NLC a nie JEDYNYM! wiec czytaj ze zrozumieniem... ;/
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 07-04-2010 gość
    "specjalno ofertę"? Czy redaktor nie umie pisać?
    Odpowiedz Zgłoś